LBD Mladá Boleslav 2016/2017


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Kanadské bodování

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Boháč Daniel HC Bradlec 63 (38 + 25)
2. Dušička Václav HC Bradlec 42 (19 + 23)
3. Neugebauer Radek Tsunami Nymburk 32 (18 + 14)
4. Slabý Jiří HC Katusice 32 (16 + 16)
5. Řezáč Aleš HC Katusice 30 (8 + 22)
6. Klaban Radek Tsunami Nymburk 20 (15 + 5)
7. Sobotka Jan HC Březina 19 (17 + 2)
8. Pravda Petr HC V-COM MB 19 (13 + 6)
9. Zeman Přemysl HC Katusice 19 (11 + 8)
10. Blažek Petr HC Allstars Benátky 19 (10 + 9)
11. Bezděk Jan HC Allstars Benátky 18 (12 + 6)
12. Hypša Michal HC Katusice 18 (12 + 6)
13. Duřt Lukáš Tsunami Nymburk 18 (12 + 6)
14. Bělohlávek Jan HC Katusice 18 (11 + 7)
15. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 18 (11 + 7)
16. Rys Jan HC Allstars Benátky 18 (10 + 8)
17. Kouřil Tomáš Tsunami Nymburk 18 (10 + 8)
18. Tůma Aleš HC KLEN 18 (10 + 8)
19. Kaulfus Tomáš HC Katusice 17 (10 + 7)
20. Hejtmánek Daniel HC V-COM MB 17 (10 + 7)
21. Petrtýl Petr Tsunami Nymburk 17 (9 + 8)
22. Šimek Daniel Odbory KOVO MB 16 (11 + 5)
23. Píša Radek HC Katusice 16 (9 + 7)
24. Pospíšil Petr HC Březina 16 (8 + 8)
25. Houška Jan HC Allstars Benátky 15 (10 + 5)
26. Hostinský Viktor HC KLEN 15 (9 + 6)
27. Kryštofek Petr Odbory KOVO MB 14 (10 + 4)
28. Najman David HC Bradlec 14 (7 + 7)
29. Kohout Ondřej HC Březina 13 (11 + 2)
30. Keltyčka HC KLEN 13 (11 + 2)
31. Rychter Pavel HC Bradlec 13 (10 + 3)
32. Poláček Libor HC Bradlec 13 (8 + 5)
33. Karli Pavel Odbory KOVO MB 13 (8 + 5)
34. Semanco Radim Tsunami Nymburk 13 (7 + 6)
35. Hodovník Václav Odbory KOVO MB 13 (5 + 8)
36. Jaroš Petr HC Allstars Benátky 12 (6 + 6)
37. Burian Erik Odbory KOVO MB 12 (6 + 6)
38. Erychleb Radek HC Katusice 12 (5 + 7)
39. Petroušek Jan Tsunami Nymburk 11 (8 + 3)
40. Bláha Karel HC Allstars Benátky 11 (6 + 5)
41. Pospíšil Jan HC Březina 11 (5 + 6)
42. Kredba Martin HC Allstars Benátky 11 (5 + 6)
43. Vraný Lukáš HC Allstars Benátky 11 (4 + 7)
44. Vinkl Pavel HC V-COM MB 10 (8 + 2)
45. Šnýdr Tomáš HC Allstars Benátky 10 (7 + 3)
46. Andlt Jan HC KLEN 10 (5 + 5)
47. Bartoň David HC KLEN 10 (5 + 5)
48. Štros Radek HC V-COM MB 10 (4 + 6)
49. Řidka David Odbory KOVO MB 9 (9 + 0)
50. Novotný Václav HC Allstars Benátky 9 (6 + 3)
51. Zbíral HC KLEN 9 (5 + 4)
52. Kovačík Jan ml. HC V-COM MB 9 (5 + 4)
53. Matějka Jaroslav HC V-COM MB 9 (5 + 4)
54. Novák Radek HC Katusice 9 (5 + 4)
55. Švejda Jakub Odbory KOVO MB 9 (5 + 4)
56. Zápotocký Ondřej HC Bradlec 9 (4 + 5)
57. Novotný Petr HC Bradlec 9 (4 + 5)
58. Kazda Jan HC Březina 9 (3 + 6)
59. Zápotočný Vítek Tsunami Nymburk 8 (5 + 3)
60. Kolda Stanislav HC Katusice 8 (5 + 3)
61. Pšenička Jan Tsunami Nymburk 8 (5 + 3)
62. Štajner HC Bradlec 8 (5 + 3)
63. France Pavel HC Bradlec 8 (4 + 4)
64. Vaňousek Ondřej HC Allstars Benátky 8 (4 + 4)
65. Boubín Václav HC Allstars Benátky 8 (4 + 4)
66. Hybler Aleš HC Březina 8 (3 + 5)
67. Halouska Aleš HC Katusice 7 (4 + 3)
68. Mach Vojtěch HC Katusice 7 (4 + 3)
69. Drahota Jiří HC KLEN 7 (2 + 5)
70. Vochvest Jakub HC Bradlec 7 (1 + 6)
71. Svoboda Vítězslav HC V-COM MB 6 (4 + 2)
72. Horák Matěj HC KLEN 6 (4 + 2)
73. Betka Roman Tsunami Nymburk 6 (3 + 3)
74. Prokop Martin HC KLEN 6 (2 + 4)
75. Štěpánek Ondřej Odbory KOVO MB 6 (2 + 4)
76. Červinka František Tsunami Nymburk 6 (1 + 5)
77. Mach Jiří HC Katusice 5 (3 + 2)
78. Bouček Petr HC KLEN 5 (3 + 2)
79. Ščuplov Oleg HC Bradlec 5 (3 + 2)
80. Kovačík Jan st. Odbory KOVO MB 5 (2 + 3)
81. Vaníček Václav HC Březina 5 (2 + 3)
82. Černý HC Katusice 5 (2 + 3)
83. Herman Martin Odbory KOVO MB 5 (2 + 3)
84. Duchek Ondřej HC Katusice 4 (4 + 0)
85. Hartmann Lukáš HC KLEN 4 (3 + 1)
86. Limr Marek HC V-COM MB 4 (3 + 1)
87. Švejda Marek HC V-COM MB 4 (2 + 2)
88. Antoš Josef HC Bradlec 4 (2 + 2)
89. Drahoš Martin HC V-COM MB 4 (2 + 2)
90. Kořínek Štěpán Tsunami Nymburk 4 (2 + 2)
91. Řezáč Miloš HC Katusice 4 (1 + 3)
92. Hyka Tomáš HC Bradlec 4 (1 + 3)
93. Šanda Michal Odbory KOVO MB 4 (1 + 3)
94. Bahník Lukáš HC Allstars Benátky 4 (1 + 3)
95. Vaněk Pavel HC Allstars Benátky 4 (0 + 4)
96. Hájek Václav HC V-COM MB 4 (0 + 4)
97. Suchý Martin HC KLEN 4 (0 + 4)
98. Svoboda Jiří Odbory KOVO MB 4 (0 + 4)
99. Plavnický Radek HC V-COM MB 3 (3 + 0)
100. Hájek Jiří Tsunami Nymburk 3 (3 + 0)
101. Krumpholc Petr HC Bradlec 3 (2 + 1)
102. Salaquarda Luboš HC Katusice 3 (2 + 1)
103. Bášti Ladislav Tsunami Nymburk 3 (1 + 2)
104. Klein Rostislav HC V-COM MB 3 (1 + 2)
105. Kostelecký HC Allstars Benátky 3 (1 + 2)
106. Jurča Petr HC V-COM MB 3 (1 + 2)
107. Kysela Daniel HC Bradlec 3 (1 + 2)
108. Mrázek Dušan Tsunami Nymburk 3 (1 + 2)
109. Řidka Tomáš Odbory KOVO MB 3 (1 + 2)
110. Kazda Petr HC Březina 3 (1 + 2)
111. Micka Marek HC Allstars Benátky 3 (1 + 2)
112. Winter Michal Odbory KOVO MB 3 (1 + 2)
113. Šádek Daniel Odbory KOVO MB 3 (0 + 3)
114. Kettner Martin HC V-COM MB 3 (0 + 3)
115. Andelt Milan HC Březina 3 (0 + 3)
116. Šťastný HC Březina 2 (2 + 0)
117. Jelínek Michal 88 HC Březina 2 (2 + 0)
118. Svoboda Dominik Odbory KOVO MB 2 (1 + 1)
119. Schulz Martin HC Katusice 2 (1 + 1)
120. Hostonský Marek Odbory KOVO MB 2 (1 + 1)
121. Ranovský HC Allstars Benátky 2 (1 + 1)
122. Drbout Petr HC Bradlec 2 (1 + 1)
123. Peťura Marek Tsunami Nymburk 2 (1 + 1)
124. Bělohlávek Radek HC V-COM MB 2 (1 + 1)
125. Meňhart Marián HC KLEN 2 (1 + 1)
126. Kabele Vlastimil HC V-COM MB 2 (1 + 1)
127. Dvorský Pavel HC V-COM MB 2 (0 + 2)
128. Zeman Václav HC Allstars Benátky 2 (0 + 2)
129. Vlach Tomáš Tsunami Nymburk 2 (0 + 2)
130. Tutka Stanislav HC Březina 2 (0 + 2)
131. Hačecký Miroslav HC Allstars Benátky 2 (0 + 2)
132. Maceška HC Březina 2 (0 + 2)
133. Svatoň HC Allstars Benátky 2 (0 + 2)
134. Mašek Miroslav HC KLEN 1 (1 + 0)
135. Duchek Ondřej HC V-COM MB 1 (1 + 0)
136. Šmíd Václav HC V-COM MB 1 (1 + 0)
137. Ševčík Stanislav Odbory KOVO MB 1 (1 + 0)
138. Kalma Ján HC Březina 1 (1 + 0)
139. Černý HC Březina 1 (1 + 0)
140. Nováček Michal Tsunami Nymburk 1 (1 + 0)
141. Sýkora Patrik HC V-COM MB 1 (1 + 0)
142. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 1 (1 + 0)
143. Podzimek Jan Odbory KOVO MB 1 (0 + 1)
144. Chmelík Michal Odbory KOVO MB 1 (0 + 1)
145. Ševčík Jiří Odbory KOVO MB 1 (0 + 1)
146. Andelt Marek HC Březina 1 (0 + 1)
147. Pacovský Libor HC Bradlec 1 (0 + 1)
148. Vacík Vladimír Tsunami Nymburk 1 (0 + 1)
149. Kačírek HC Bradlec 1 (0 + 1)
150. Votava HC V-COM MB 1 (0 + 1)
151. Škaloud HC KLEN 1 (0 + 1)
152. Skalka Jakub HC KLEN 1 (0 + 1)
153. Holý Tomáš HC V-COM MB 1 (0 + 1)
154. Adam Jiří HC Březina 1 (0 + 1)
155. Majer Zdeněk HC Bradlec 0 (0 + 0)
156. Meruňka Luboš HC Březina 0 (0 + 0)
157. Krejčí Petr HC Březina 0 (0 + 0)
158. Krumpholc Karel HC Bradlec 0 (0 + 0)
159. Varečka Vratislav HC Bradlec 0 (0 + 0)
160. Kopal Libor HC Březina 0 (0 + 0)
161. Fiřt Jiří HC Březina 0 (0 + 0)
162. Novák Martin HC Bradlec 0 (0 + 0)
163. Jelínek Michal 78 HC Březina 0 (0 + 0)
164. Jahoda Jiří HC Bradlec 0 (0 + 0)
165. Pácha Slavomír HC Bradlec 0 (0 + 0)
166. Hubínek Jiří HC Bradlec 0 (0 + 0)
167. Halasník Daniel HC Březina 0 (0 + 0)
168. Konývka Petr HC Březina 0 (0 + 0)
169. Charvát Ivan HC Březina 0 (0 + 0)
170. Kabáč Josef HC Březina 0 (0 + 0)
171. Jadrníček Tomáš HC Březina 0 (0 + 0)
172. Kriško Ondřej HC Bradlec 0 (0 + 0)
173. Žemlička Petr Odbory KOVO MB 0 (0 + 0)
174. Nový ml. Vladimír HC KLEN 0 (0 + 0)
175. Straňák Jakub Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
176. Drobný Jakub Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
177. Kozák Michal Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
178. Rudolf Jiří HC Březina 0 (0 + 0)
179. Hanzlík Marek Odbory KOVO MB 0 (0 + 0)
180. Sosna František HC KLEN 0 (0 + 0)
181. Šavrda Lukáš HC V-COM MB 0 (0 + 0)
182. Prokop Michal HC KLEN 0 (0 + 0)
183. Moc Zdeněk Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
184. Ráček Norbert HC KLEN 0 (0 + 0)
185. Trnka HC KLEN 0 (0 + 0)
186. Černý Jan Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
187. Hrdina Jan Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
188. Čech Jiří Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
189. Král Filip HC Allstars Benátky 0 (0 + 0)
190. Rosůlek Josef Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
191. Sajdl Tomáš HC V-COM MB 0 (0 + 0)
192. Svoboda Jan HC Březina 0 (0 + 0)
193. Křiváček Luboš ml. Odbory KOVO MB 0 (0 + 0)
194. Horinek Martin HC V-COM MB 0 (0 + 0)
195. Kabele Petr HC V-COM MB 0 (0 + 0)
196. Koštíř Jaroslav HC V-COM MB 0 (0 + 0)
197. Král Václav HC V-COM MB 0 (0 + 0)
198. Říha Marek Tsunami Nymburk 0 (0 + 0)
199. Přibyl Dušan HC V-COM MB 0 (0 + 0)
200. Srdínko David HC Březina 0 (0 + 0)
201. Štrauch Ladislav HC V-COM MB 0 (0 + 0)
202. Zedník Josef HC V-COM MB 0 (0 + 0)
203. Andlt Martin HC KLEN 0 (0 + 0)
204. Filipi Robert HC KLEN 0 (0 + 0)
205. Heger Martin HC KLEN 0 (0 + 0)
206. Kerda Dušan HC KLEN 0 (0 + 0)
207. Nevosad Milan HC KLEN 0 (0 + 0)
208. Masarčík Miroslav HC V-COM MB 0 (0 + 0)