Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2004/2005:

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Fadrhonc Petr SKP Policie 58 (51 + 7)
2. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 56 (19 + 37)
3. Karli Pavel HC SIRIUS Great 52 (20 + 32)
4. Pospíšil Petr HC Březina 48 (31 + 17)
5. Hampel Jaroslav HC SIRIUS Great 45 (22 + 23)
6. Horák David HC KLEN B 41 (20 + 21)
7. Šťastný Václav SD KOVO 37 (25 + 12)
8. Žambera Tomáš SD KOVO 35 (23 + 12)
9. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 33 (19 + 14)
10. Švejda Marek HC Blue Stars GRENT 31 (15 + 16)
11. Babák David HC Bradlec 30 (21 + 9)
12. Scupvov Oleg HC Bradlec 30 (14 + 16)
13. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 29 (22 + 7)
14. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 29 (17 + 12)
15. Hubínek Jiří HC Bradlec 27 (17 + 10)
16. Mašek Miroslav HC KLEN B 27 (16 + 11)
17. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 25 (15 + 10)
18. Hybler Aleš HC Březina 25 (15 + 10)
19. Nový Vladimír ml. HC KLEN B 25 (10 + 15)
20. Herman Martin HC SIRIUS Great 24 (12 + 12)
21. Bobek Jan HC SIRIUS Great 24 (11 + 13)
22. Novotný Petr HC Bradlec 24 (10 + 14)
23. Baštář Petr HC KLEN B 23 (15 + 8)
24. Mazánek Libor HC Blue Stars GRENT 23 (11 + 12)
25. Kovalčík Jan SD KOVO 23 (11 + 12)
26. Hašlar Přemysl HC Blue Stars GRENT 22 (14 + 8)
27. Štros Radek HC Mixteam 21 (13 + 8)
28. Malý Lubomír HC SIRIUS Great 21 (11 + 10)
29. Jaroš Dušan HC Bradlec 21 (9 + 12)
30. Krist Tomáš SD KOVO 19 (10 + 9)
31. Červínek Vojtěch HC Bradlec 19 (9 + 10)
32. Kořínek Václav SD KOVO 18 (6 + 12)
33. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 18 (6 + 12)
34. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 17 (12 + 5)
35. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 17 (8 + 9)
36. Andlt Jiří HC KLEN B 17 (8 + 9)
37. Drahota Jiří HC KLEN B 16 (11 + 5)
38. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 16 (11 + 5)
39. Koucký Martin HC Březina 16 (10 + 6)
40. Prchlík Karel SD KOVO 16 (9 + 7)
41. Novák Petr HC SIRIUS Great 16 (8 + 8)
42. Šmíd Milan HC Bradlec 15 (7 + 8)
43. Karásek David HC TJ Sokol Pěnčín 15 (5 + 10)
44. Kredba Jan SKP Policie 15 (2 + 13)
45. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 14 (10 + 4)
46. Šlechta Libor HC TJ Sokol Pěnčín 14 (10 + 4)
47. Sosna František HC KLEN B 14 (6 + 8)
48. Pospíšil Jan HC Březina 14 (6 + 8)
49. Čáp Radek HC Pivovar Svijany 13 (11 + 2)
50. Málek Tomáš HC Veselice 13 (10 + 3)
51. Hercík Vladimír HC Blue Stars GRENT 13 (9 + 4)
52. Vaněk Roman SKP Policie 13 (7 + 6)
53. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 13 (6 + 7)
54. Jaroš Michal HC Bradlec 13 (4 + 9)
55. Kysela Daniel HC Bradlec 13 (3 + 10)
56. Vaníček Václav HC Březina 12 (9 + 3)
57. Fadrhonc Milan HC Blue Stars GRENT 12 (8 + 4)
58. Pacha Slavomír SD KOVO 12 (8 + 4)
59. Grafek Petr HC Bradlec 12 (7 + 5)
60. Vítů František SD KOVO 12 (6 + 6)
61. Lender Otto SD KOVO 12 (5 + 7)
62. Vach Martin HC Březina 12 (5 + 7)
63. Unger Dušan SD KOVO 12 (3 + 9)
64. Stinka Jan HC Bradlec 11 (9 + 2)
65. Rössler Norbert HC TJ Sokol Pěnčín 11 (8 + 3)
66. Kvaizar Oldřich HC Veselice 11 (7 + 4)
67. Sluka Radek HC TJ Sokol Pěnčín 11 (6 + 5)
68. Charvát Ivan HC Březina 11 (6 + 5)
69. Křivan Vladimír HC SIRIUS Great 11 (6 + 5)
70. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 11 (6 + 5)
71. Procházka Martin HC Mixteam 11 (5 + 6)
72. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 11 (4 + 7)
73. Melichar Josef HC KLEN B 11 (4 + 7)
74. Kazda Petr st. HC Pivovar Svijany 11 (4 + 7)
75. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 11 (2 + 9)
76. Dvorský Pavel HC Mixteam 11 (2 + 9)
77. Odcházel Luboš HC TJ Sokol Pěnčín 10 (6 + 4)
78. Šedina Jan HC Blue Stars GRENT 10 (6 + 4)
79. Majer Zdeněk HC Bradlec 10 (6 + 4)
80. Mann Karel HC Mixteam 10 (6 + 4)
81. Žofka Josef HC Bradlec 10 (5 + 5)
82. Hain Ivo SD KOVO 10 (3 + 7)
83. Oplt Tomáš HC TJ Sokol Pěnčín 9 (6 + 3)
84. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 9 (4 + 5)
85. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 8 (6 + 2)
86. Vokurka Petr HC Mixteam 8 (6 + 2)
87. Vokurka Pavel HC Mixteam 8 (6 + 2)
88. Bečka Josef HC Březina 8 (5 + 3)
89. Hartmann Lukáš HC KLEN B 8 (5 + 3)
90. Drbout Petr HC Bradlec 8 (5 + 3)
91. Krumpholc Petr HC Bradlec 8 (4 + 4)
92. Hlubuček Jan HC Bradlec 8 (1 + 7)
93. Limr Marek HC Mixteam 7 (5 + 2)
94. Churavý Václav HC KLEN B 7 (4 + 3)
95. Koštíř Jaroslav HC Mixteam 7 (4 + 3)
96. Šlapák Milan HC Březina 7 (3 + 4)
97. Pařík Petr SKP Policie 7 (3 + 4)
98. Krumpholc Karel HC KLEN B 7 (2 + 5)
99. Varečka Vratislav HC Bradlec 7 (2 + 5)
100. Novák Miroslav HC SIRIUS Great 7 (2 + 5)
101. Chmelík Michal HC Blue Stars GRENT 7 (2 + 5)
102. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 6 (4 + 2)
103. Bacovský Václav HC Veselice 6 (4 + 2)
104. Kozderka Michal HC TJ Sokol Pěnčín 6 (4 + 2)
105. Kopal Libor HC Březina 6 (3 + 3)
106. Drbout Jiří HC Bradlec 6 (3 + 3)
107. Jurča Petr HC Veselice 6 (3 + 3)
108. Vitula Pavel HC TJ Sokol Pěnčín 6 (3 + 3)
109. Plavnický Radek HC Mixteam 6 (2 + 4)
110. Adamovský David HC Blue Stars GRENT 6 (2 + 4)
111. Fanta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 6 (2 + 4)
112. Rylich Václav SD KOVO 6 (0 + 6)
113. Stejskal Vladislav SKP Policie 6 (0 + 6)
114. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 5 (4 + 1)
115. Hájek Václav HC Mixteam 5 (4 + 1)
116. Král Václav HC Mixteam 5 (3 + 2)
117. Pilař David HC Veselice 5 (3 + 2)
118. Hájek Karel HC Blue Stars GRENT 5 (3 + 2)
119. Hradecký Michal SD KOVO 5 (3 + 2)
120. Janek Jiří SKP Policie 5 (3 + 2)
121. Martínek Libor SKP Policie 5 (2 + 3)
122. Andelt Marek HC Březina 5 (2 + 3)
123. Šorm Zdeněk SD KOVO 5 (1 + 4)
124. Žďánský Ondřej HC Mixteam 5 (1 + 4)
125. Štros Jiří HC Veselice 5 (1 + 4)
126. Tvaroh Petr HC Březina 5 (1 + 4)
127. Šimáček Ladislav SKP Policie 5 (1 + 4)
128. Sajdl Tomáš HC Mixteam 4 (3 + 1)
129. Kobus Zdeněk HC Pivovar Svijany 4 (3 + 1)
130. Pažout František HC Veselice 4 (2 + 2)
131. Nový Vladimír st. HC KLEN B 4 (2 + 2)
132. Svoboda Miroslav HC Blue Stars GRENT 4 (2 + 2)
133. Zubko Jan HC Pivovar Svijany 4 (1 + 3)
134. Rozkovec Martin SKP Policie 4 (1 + 3)
135. Šmucr Jiří HC TJ Sokol Pěnčín 4 (1 + 3)
136. Hrdý Luboš HC Veselice 4 (1 + 3)
137. Hron Radek HC Veselice 3 (3 + 0)
138. Roubíček Jaroslav HC TJ Sokol Pěnčín 3 (3 + 0)
139. Lahuta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 3 (2 + 1)
140. Poupa Miroslav HC Mixteam 3 (2 + 1)
141. Babka Milan SKP Policie 3 (2 + 1)
142. Müller David HC Blue Stars GRENT 3 (2 + 1)
143. Kovář Jaroslav SKP Policie 3 (2 + 1)
144. Šlechta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 3 (1 + 2)
145. Macháček Zdeněk HC SIRIUS Great 3 (1 + 2)
146. Kapras Roman HC TJ Sokol Pěnčín 3 (1 + 2)
147. Masaryk Petr HC Blue Stars GRENT 3 (1 + 2)
148. Pacovský Libor SD KOVO 3 (1 + 2)
149. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 3 (1 + 2)
150. Šimáček Milan HC Veselice 3 (1 + 2)
151. Picek Pavel HC Blue Stars GRENT 3 (1 + 2)
152. Drašnar Petr HC Blue Stars GRENT 3 (0 + 3)
153. Volf Václav SKP Policie 3 (0 + 3)
154. Krejčí Petr HC Březina 3 (0 + 3)
155. Brož Martin HC TJ Sokol Pěnčín 3 (0 + 3)
156. Kozderka Aleš HC TJ Sokol Pěnčín 2 (1 + 1)
157. Šafář Petr HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
158. Sojka Milan HC Březina 2 (1 + 1)
159. Škorpil Vladimír HC Mixteam 2 (1 + 1)
160. Škorpil Štěpán HC Mixteam 2 (1 + 1)
161. Bečka David HC Březina 2 (1 + 1)
162. Kysela Jiří HC TJ Sokol Pěnčín 2 (0 + 2)
163. Balík Antonín SKP Policie 2 (0 + 2)
164. Linka Jakub HC TJ Sokol Pěnčín 2 (0 + 2)
165. Urban Aleš HC Veselice 2 (0 + 2)
166. Růžička Jiří HC Mixteam 2 (0 + 2)
167. Pitel Mikuláš HC TJ Sokol Pěnčín 1 (1 + 0)
168. Klinger Jan SKP Policie 1 (1 + 0)
169. Štěrba Jiří HC KLEN B 1 (0 + 1)
170. Höfer Petr SKP Policie 1 (0 + 1)
171. Havelka Josef HC Veselice 1 (0 + 1)
172. Koreň Jaroslav HC TJ Sokol Pěnčín 1 (0 + 1)
173. Zedník Josef HC Mixteam 1 (0 + 1)
174. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
175. Špička Petr HC Blue Stars GRENT 1 (0 + 1)
176. Plaček Jan HC Mixteam 1 (0 + 1)
177. Skalka Petr HC KLEN B 1 (0 + 1)
178. Píša Radek SKP Policie 1 (0 + 1)
179. Červenka Martin HC Mixteam 1 (0 + 1)
180. Vacek Martin HC KLEN B 1 (0 + 1)
181. Picek Roman HC Blue Stars GRENT 1 (0 + 1)
182. Svoboda Jiří SD KOVO 1 (0 + 1)
183. Jecelín Jiří HC KLEN B 1 (0 + 1)
184. Socha Milan SKP Policie 1 (0 + 1)
185. Valkoun Jiří SD KOVO 0 (0 + 0)
186. Bartoň David HC KLEN B 0 (0 + 0)
187. Buňatický Martin HC KLEN B 0 (0 + 0)
188. Hajný Tomáš SKP Policie 0 (0 + 0)
189. Tichý Lukáš SD KOVO 0 (0 + 0)
190. Rychlý Zdeněk SD KOVO 0 (0 + 0)
191. Ševčík Jiří HC Bradlec 0 (0 + 0)
192. Pavlíček Petr HC Veselice 0 (0 + 0)
193. Vojtíšek Ladislav SD KOVO 0 (0 + 0)
194. Vyhnánek Zdeněk HC Bradlec 0 (0 + 0)
195. Kasal Bohumil SD KOVO 0 (0 + 0)
196. Trojan Jan HC Březina 0 (0 + 0)
197. Skalka Jakub HC KLEN B 0 (0 + 0)
198. Slánský Miroslav SD KOVO 0 (0 + 0)
199. Škréta Martin HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
200. Škréta Jindřich HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
201. Rindt Jan SD KOVO 0 (0 + 0)
202. Kadeřábek Tomáš HC KLEN B 0 (0 + 0)
203. Škorpil Jan HC Mixteam 0 (0 + 0)
204. Živný Jiří HC Veselice 0 (0 + 0)
205. Janeba Viktor HC Mixteam 0 (0 + 0)
206. Šimek Jiří HC Veselice 0 (0 + 0)
207. Andlt Martin HC Veselice 0 (0 + 0)
208. Svoboda Vítězslav HC Veselice 0 (0 + 0)
209. Pilař Jiří HC Veselice 0 (0 + 0)
210. Nechánský Pavel HC Veselice 0 (0 + 0)
211. Kodrik Josef HC Veselice 0 (0 + 0)
212. Bouček Petr HC KLEN B 0 (0 + 0)
213. Müller František HC Blue Stars GRENT 0 (0 + 0)
214. Hlava Tomáš HC Veselice 0 (0 + 0)
215. Fokt Roman HC Veselice 0 (0 + 0)
216. Mulač Miloš SKP Policie 0 (0 + 0)