Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2005/2006:

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Karli Pavel HC SIRIUS Great 53 (23 + 30)
2. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 49 (28 + 21)
3. Žambera Tomáš SD KOVO 44 (25 + 19)
4. Pospíšil Petr HC Březina 40 (27 + 13)
5. Bobek Jan HC SIRIUS Great 39 (26 + 13)
6. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 39 (24 + 15)
7. Šťastný Václav SD KOVO 38 (25 + 13)
8. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 38 (16 + 22)
9. Řídka Tomáš SKP Policie 33 (17 + 16)
10. Novák Petr HC SIRIUS Great 32 (11 + 21)
11. Koucký Martin HC Březina 30 (19 + 11)
12. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 30 (16 + 14)
13. Ščuplov Oleg HC Bradlec 29 (21 + 8)
14. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 28 (20 + 8)
15. Herman Martin HC SIRIUS Great 27 (16 + 11)
16. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 26 (16 + 10)
17. Balík Antonín HC SIRIUS Great 23 (15 + 8)
18. Baštář Petr HC KLEN B 22 (16 + 6)
19. Babák David HC Bradlec 21 (14 + 7)
20. Hašlar Přemysl HC BlueStars GRENT 21 (13 + 8)
21. Švejda Marek HC BlueStars GRENT 20 (12 + 8)
22. Novotný Petr HC Bradlec 20 (12 + 8)
23. Slánský Miroslav SD KOVO 20 (9 + 11)
24. Sosna František HC KLEN B 20 (7 + 13)
25. Krist Tomáš HC BlueStars GRENT 19 (12 + 7)
26. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 19 (11 + 8)
27. Dvorský Pavel HC Mixteam 19 (7 + 12)
28. Andlt Jiří HC KLEN B 18 (12 + 6)
29. Prchlík Karel SD KOVO 18 (9 + 9)
30. Krejčí Petr HC Březina 18 (8 + 10)
31. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 17 (7 + 10)
32. Pácha Slavomír HC Bradlec 16 (13 + 3)
33. Chmelík Michal HC BlueStars GRENT 16 (9 + 7)
34. Kysela Daniel HC Bradlec 16 (6 + 10)
35. Řídka David SKP Policie 15 (10 + 5)
36. Bouček Petr HC KLEN B 15 (9 + 6)
37. Vach Martin HC Březina 15 (8 + 7)
38. Poláček Libor SKP Policie 15 (6 + 9)
39. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 15 (5 + 10)
40. Mazánek Libor HC BlueStars GRENT 14 (12 + 2)
41. Brhlík Marek HC Březina 14 (10 + 4)
42. Hubínek Jiří HC Bradlec 14 (9 + 5)
43. Šlechta Libor HC TJ Sokol Pěnčín 14 (8 + 6)
44. Hain Ivo SD KOVO 14 (8 + 6)
45. Drahota Jiří HC KLEN B 14 (8 + 6)
46. Sluka Radek HC TJ Sokol Pěnčín 14 (6 + 8)
47. Pospíšil Jan HC Březina 14 (4 + 10)
48. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 13 (11 + 2)
49. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 13 (7 + 6)
50. Horák Martin HC Bradlec 13 (5 + 8)
51. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 12 (7 + 5)
52. Jaroš Dušan HC Bradlec 12 (6 + 6)
53. Pitel Mikuláš HC TJ Sokol Pěnčín 12 (6 + 6)
54. Charvát Ivan HC Březina 12 (5 + 7)
55. Jaroš Michal HC Bradlec 12 (3 + 9)
56. Černý František HC TJ Sokol Pěnčín 11 (11 + 0)
57. Štros Radek HC Mixteam 11 (9 + 2)
58. Horák Roman HC TJ Sokol Pěnčín 11 (8 + 3)
59. Čáp Radek HC Pivovar Svijany 11 (7 + 4)
60. Kořínek Václav SD KOVO 11 (6 + 5)
61. Odcházel Luboš HC TJ Sokol Pěnčín 11 (6 + 5)
62. Hájek Václav HC Mixteam 11 (5 + 6)
63. Marušinec Jakub SKP Policie 11 (5 + 6)
64. Rössler Norbert HC TJ Sokol Pěnčín 11 (5 + 6)
65. Fadrhonc Milan HC BlueStars GRENT 11 (2 + 9)
66. Hybler Aleš HC Březina 10 (7 + 3)
67. Martínek Libor HC SIRIUS Great 10 (6 + 4)
68. Hradecký Michal SD KOVO 10 (6 + 4)
69. Kredba Jan SKP Policie 10 (5 + 5)
70. Pacovský Libor SD KOVO 10 (5 + 5)
71. Adamovský David HC BlueStars GRENT 10 (3 + 7)
72. Vítů František SD KOVO 10 (3 + 7)
73. Koštíř Jaroslav HC Mixteam 10 (2 + 8)
74. Klein Rostislav HC Mixteam 10 (2 + 8)
75. Hartmann Lukáš HC KLEN B 10 (2 + 8)
76. Oplt Tomáš HC TJ Sokol Pěnčín 9 (7 + 2)
77. Hercík Vladimír HC BlueStars GRENT 9 (6 + 3)
78. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 9 (4 + 5)
79. Málek Tomáš HC Veselice 9 (4 + 5)
80. Karásek David HC TJ Sokol Pěnčín 9 (2 + 7)
81. Lender Otakar SD KOVO 9 (1 + 8)
82. Škorpil Jan HC Mixteam 8 (6 + 2)
83. Tvaroh Petr HC Březina 8 (5 + 3)
84. Skalka Jakub HC KLEN B 8 (4 + 4)
85. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 8 (3 + 5)
86. Bečka David HC Březina 8 (2 + 6)
87. Andelt Marek HC Březina 8 (1 + 7)
88. Brož Martin HC TJ Sokol Pěnčín 8 (1 + 7)
89. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 8 (1 + 7)
90. Mann Karel HC Mixteam 7 (7 + 0)
91. Vaníček Václav HC Březina 7 (6 + 1)
92. Grafek Petr HC Bradlec 7 (5 + 2)
93. Procházka Martin HC Mixteam 7 (4 + 3)
94. Malý Luboš HC SIRIUS Great 7 (4 + 3)
95. Bečka Josef HC Březina 7 (4 + 3)
96. Plavnický Radek HC Mixteam 7 (3 + 4)
97. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 7 (3 + 4)
98. Masaryk Petr HC BlueStars GRENT 7 (3 + 4)
99. Krumpholc Petr HC Bradlec 7 (3 + 4)
100. Macháček Zdeněk HC SIRIUS Great 7 (1 + 6)
101. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 7 (1 + 6)
102. Hron Radek HC Veselice 6 (5 + 1)
103. Sajdl Tomáš HC Mixteam 6 (5 + 1)
104. Král Václav HC Mixteam 6 (5 + 1)
105. Šmucr Jiří HC TJ Sokol Pěnčín 6 (4 + 2)
106. Nový st. Vladimír HC KLEN B 6 (4 + 2)
107. Mašek Miroslav HC KLEN B 6 (3 + 3)
108. Kovář Jaroslav SKP Policie 6 (3 + 3)
109. Přibyl Dušan HC BlueStars GRENT 6 (2 + 4)
110. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 6 (2 + 4)
111. Majer Zdeněk HC Bradlec 6 (2 + 4)
112. Krautwurst Jiří SKP Policie 6 (1 + 5)
113. Fadrhonc Petr SKP Policie 5 (4 + 1)
114. Hájek Karel HC BlueStars GRENT 5 (4 + 1)
115. Drbout Petr HC Bradlec 5 (4 + 1)
116. Andlt Martin HC KLEN B 5 (4 + 1)
117. Svoboda Jiří SD KOVO 5 (3 + 2)
118. Krumpholc Karel HC KLEN B 5 (3 + 2)
119. Kapras Roman HC TJ Sokol Pěnčín 5 (3 + 2)
120. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 5 (3 + 2)
121. Kozderka Aleš HC TJ Sokol Pěnčín 5 (3 + 2)
122. Svoboda Miroslav HC Pivovar Svijany 5 (2 + 3)
123. Vokurka Pavel HC Mixteam 5 (2 + 3)
124. Pilař David HC Veselice 5 (2 + 3)
125. Červínek Vojtěch HC Bradlec 5 (1 + 4)
126. Hlubuček Jan HC Bradlec 5 (1 + 4)
127. Pastor Karel SKP Policie 4 (4 + 0)
128. Jurča Petr HC Veselice 4 (3 + 1)
129. Andlt Jan HC KLEN B 4 (2 + 2)
130. Havelka Josef HC BlueStars GRENT 4 (2 + 2)
131. Šorm Zdeněk SD KOVO 4 (2 + 2)
132. Kazda st. Petr HC Pivovar Svijany 4 (2 + 2)
133. Fanta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 4 (1 + 3)
134. Ševčík Jiří HC Bradlec 4 (1 + 3)
135. Drašnar Petr HC BlueStars GRENT 4 (1 + 3)
136. Boček Robert HC Veselice 4 (1 + 3)
137. Melichar Josef HC KLEN B 4 (0 + 4)
138. Škorpil Vladimír HC Mixteam 3 (3 + 0)
139. Škréta Jindřich HC TJ Sokol Pěnčín 3 (3 + 0)
140. Bělohlávek Radek HC Mixteam 3 (3 + 0)
141. Kvaizar Oldřich HC Veselice 3 (2 + 1)
142. Roubíček Jaroslav HC TJ Sokol Pěnčín 3 (2 + 1)
143. Varečka Vratislav HC Bradlec 3 (2 + 1)
144. Unger Dušan SD KOVO 3 (1 + 2)
145. Špička Petr HC BlueStars GRENT 3 (1 + 2)
146. Šedina Jan HC BlueStars GRENT 3 (0 + 3)
147. Lahuta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 3 (0 + 3)
148. Zedník Josef HC Mixteam 2 (2 + 0)
149. Pavlíček Petr HC Veselice 2 (2 + 0)
150. Svoboda Miroslav HC BlueStars GRENT 2 (2 + 0)
151. Marenčák Peter SKP Policie 2 (2 + 0)
152. Vojtíšek Ladislav SD KOVO 2 (2 + 0)
153. Hajný Tomáš SKP Policie 2 (1 + 1)
154. Štros Jiří HC Veselice 2 (1 + 1)
155. Pařík Petr SKP Policie 2 (1 + 1)
156. Rozkovec Martin SKP Policie 2 (1 + 1)
157. Dvořák Roman HC BlueStars GRENT 2 (1 + 1)
158. Havlík Radek SKP Policie 2 (1 + 1)
159. Pilař Jiří HC Veselice 2 (1 + 1)
160. Pažout František HC Veselice 2 (1 + 1)
161. Žofka Josef HC Bradlec 2 (1 + 1)
162. Vitula Pavel HC TJ Sokol Pěnčín 2 (1 + 1)
163. Kozderka Michal HC TJ Sokol Pěnčín 2 (1 + 1)
164. Stejskal Vladislav SKP Policie 2 (0 + 2)
165. Škréta Martin HC TJ Sokol Pěnčín 2 (0 + 2)
166. Škorpil Štěpán HC Mixteam 2 (0 + 2)
167. Nechánský Pavel HC Veselice 2 (0 + 2)
168. Balda Miroslav HC Bradlec 2 (0 + 2)
169. Koubus Zdeněk HC Pivovar Svijany 2 (0 + 2)
170. Šlechta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 2 (0 + 2)
171. Drbout Jiří HC Bradlec 2 (0 + 2)
172. Kopal Libor HC Březina 1 (1 + 0)
173. Červenka Martin HC Mixteam 1 (1 + 0)
174. Vaněk Roman SKP Policie 1 (1 + 0)
175. Poupa Miroslav HC Mixteam 1 (1 + 0)
176. Socha Milan SKP Policie 1 (1 + 0)
177. Šmíd Milan HC Bradlec 1 (1 + 0)
178. Žďánský Ondřej HC Mixteam 1 (1 + 0)
179. Šimáček Vladislav SKP Policie 1 (1 + 0)
180. Horák David HC KLEN B 1 (0 + 1)
181. Churavý Václav HC KLEN B 1 (0 + 1)
182. Píša Radek HC Mixteam 1 (0 + 1)
183. Šimáček Milan HC Veselice 1 (0 + 1)
184. Vokurka Petr HC Mixteam 1 (0 + 1)
185. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
186. Krejčí Jiří SKP Policie 0 (0 + 0)
187. Hrdý Luboš HC Veselice 0 (0 + 0)
188. Jakubec Radek HC Veselice 0 (0 + 0)
189. Svoboda Vítězslav HC Veselice 0 (0 + 0)
190. Šimek Jiří HC Veselice 0 (0 + 0)
191. Urban Aleš HC Veselice 0 (0 + 0)
192. Kovačík Jan SD KOVO 0 (0 + 0)
193. Rylich Václav SD KOVO 0 (0 + 0)
194. Selecký Miroslav SD KOVO 0 (0 + 0)
195. Beran Jan HC Březina 0 (0 + 0)
196. Sigety Štefan HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
197. Hrdý Milan HC Veselice 0 (0 + 0)
198. Bárta Miroslav HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
199. Volf Václav SKP Policie 0 (0 + 0)
200. Živný Jiří HC Veselice 0 (0 + 0)
201. Fiala David HC Bradlec 0 (0 + 0)
202. Müller David HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
203. Müller František HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
204. Picek Pavel HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
205. Picek Roman HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
206. Tichota Radek HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
207. Kodrik Josef HC Veselice 0 (0 + 0)
208. Vaněk Radim SD KOVO 0 (0 + 0)
209. Pužman Jindřich SKP Policie 0 (0 + 0)
210. Jecelín Jiří HC KLEN B 0 (0 + 0)
211. Winter Tomáš HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
212. Petránek Jan HC KLEN B 0 (0 + 0)
213. Hájek Tomáš HC Mixteam 0 (0 + 0)
214. Janeba Viktor HC Mixteam 0 (0 + 0)
215. Šimek Zbyněk HC Mixteam 0 (0 + 0)
216. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
217. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
218. Šafář Petr HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
219. Andelt Petr HC Březina 0 (0 + 0)
220. Šlapák Milan HC Březina 0 (0 + 0)
221. Křivan Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
222. Hampel Jaroslav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
223. Ponocný Martin HC Březina 0 (0 + 0)
224. Petr Luděk HC Březina 0 (0 + 0)
225. Kurfirst Tomáš HC KLEN B 0 (0 + 0)
226. Homola Martin SKP Policie 0 (0 + 0)
227. Svoboda Jan HC KLEN B 0 (0 + 0)
228. France Pavel HC Březina 0 (0 + 0)
229. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
230. Novotný Bohuslav HC KLEN B 0 (0 + 0)
231. Hradiský Jaroslav HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
232. Zubko Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)