Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2006/2007:

Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Kerda Dušan SD KOVO 54 (40 + 14)
2. Pospíšil Petr HC Březina 51 (30 + 21)
3. Karli Pavel HC SIRIUS Great 51 (22 + 29)
4. Žambera Tomáš SD KOVO 50 (32 + 18)
5. Fadrhonc Petr SKP Policie 41 (26 + 15)
6. Šťastný Václav SD KOVO 40 (19 + 21)
7. Herman Martin HC SIRIUS Great 39 (16 + 23)
8. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 37 (29 + 8)
9. Novák Petr HC SIRIUS Great 35 (16 + 19)
10. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 33 (12 + 21)
11. Prchlík Karel SD KOVO 32 (16 + 16)
12. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 31 (16 + 15)
13. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 29 (15 + 14)
14. Brückner Otakar HC Bradlec 27 (19 + 8)
15. Krist Tomáš SD KOVO 24 (14 + 10)
16. Malý Luboš HC SIRIUS Great 23 (16 + 7)
17. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 23 (15 + 8)
18. Jurča Petr HC BlueStars GRENT 23 (14 + 9)
19. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 23 (12 + 11)
20. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 22 (17 + 5)
21. Hašlar Přemysl HC BlueStars GRENT 22 (12 + 10)
22. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 22 (12 + 10)
23. Švejda Marek HC BlueStars GRENT 21 (14 + 7)
24. Urban Tomáš HC Březina 20 (14 + 6)
25. Horák David HC KLEN B 20 (13 + 7)
26. Slánský Miroslav SD KOVO 20 (7 + 13)
27. Píša Radek HC Mixteam 19 (14 + 5)
28. Bobek Jan HC SIRIUS Great 18 (12 + 6)
29. Mazánek Libor HC BlueStars GRENT 18 (10 + 8)
30. Hain st. Ivo SD KOVO 18 (7 + 11)
31. Kunc Pavel SD KOVO 18 (7 + 11)
32. Bynum John 17 (13 + 4)
33. Sčuplov Oleg HC Bradlec 17 (10 + 7)
34. Novotný Petr HC Bradlec 17 (6 + 11)
35. Hybler Aleš HC Březina 16 (12 + 4)
36. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 16 (7 + 9)
37. Hubínek Jiří HC Bradlec 15 (9 + 6)
38. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 15 (5 + 10)
39. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 14 (11 + 3)
40. Šedina Jan HC BlueStars GRENT 14 (7 + 7)
41. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 14 (4 + 10)
42. Pospíšil Jan HC Březina 14 (3 + 11)
43. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 13 (9 + 4)
44. Jaroš Dušan HC Bradlec 13 (6 + 7)
45. Krumpholc Petr HC Bradlec 12 (9 + 3)
46. Odcházel Luboš HC TJ Sokol Pěnčín 12 (7 + 5)
47. Žofka Josef HC Bradlec 12 (6 + 6)
48. Klein Rostislav HC Mixteam 12 (6 + 6)
49. Ščepka Marian SKP Policie 11 (9 + 2)
50. Řídka Tomáš SKP Policie 11 (6 + 5)
51. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 11 (5 + 6)
52. Novák Miroslav SKP Policie 11 (2 + 9)
53. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 11 (1 + 10)
54. Koucký Martin HC Březina 10 (7 + 3)
55. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 10 (6 + 4)
56. Jaroš Michal HC Bradlec 10 (6 + 4)
57. Krejčí Petr HC Březina 10 (5 + 5)
58. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 10 (5 + 5)
59. Poláček Libor SKP Policie 10 (5 + 5)
60. Šorm Zdeněk SD KOVO 10 (3 + 7)
61. Andlt Jiří HC KLEN B 10 (3 + 7)
62. Balík Antonín HC SIRIUS Great 9 (8 + 1)
63. Šmíd Milan HC Bradlec 9 (6 + 3)
64. Pácha Slavomír HC Bradlec 9 (6 + 3)
65. Sluka Radek HC TJ Sokol Pěnčín 9 (6 + 3)
66. Štros Radek HC Mixteam 9 (5 + 4)
67. Bečka Josef HC Březina 9 (4 + 5)
68. Sosna František HC KLEN B 9 (4 + 5)
69. Vokurka Pavel HC Mixteam 9 (4 + 5)
70. Chmelík Michal HC BlueStars GRENT 9 (3 + 6)
71. Charvát Ivan HC Březina 9 (3 + 6)
72. Karásek David HC TJ Sokol Pěnčín 8 (4 + 4)
73. Svoboda Miroslav HC BlueStars GRENT 8 (4 + 4)
74. Laube Jan HC SIRIUS Great 8 (3 + 5)
75. Svoboda Jan HC KLEN B 8 (3 + 5)
76. Kovačík Jan SD KOVO 8 (3 + 5)
77. Červínek Vojtěch HC Bradlec 8 (2 + 6)
78. Mann Karel HC Mixteam 7 (6 + 1)
79. Hartmann Lukáš HC KLEN B 7 (4 + 3)
80. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 7 (4 + 3)
81. Pelda Karel SKP Policie 7 (3 + 4)
82. Hájek Václav HC Mixteam 7 (2 + 5)
83. Ščepka Henrich SKP Policie 7 (2 + 5)
84. Kaucký Lukáš HC KLEN B 6 (5 + 1)
85. Šlechta Libor HC TJ Sokol Pěnčín 6 (2 + 4)
86. Unger Dušan SD KOVO 6 (2 + 4)
87. Krumpholc Karel HC KLEN B 6 (2 + 4)
88. Škréta Jindřich HC TJ Sokol Pěnčín 6 (0 + 6)
89. Andelt Marek HC Březina 6 (0 + 6)
90. Skalka Jakub HC KLEN B 5 (5 + 0)
91. Rössler Norbert HC TJ Sokol Pěnčín 5 (5 + 0)
92. Babák David HC Bradlec 5 (3 + 2)
93. Tvaroh Petr HC Březina 5 (3 + 2)
94. Tichý Martin HC Březina 5 (3 + 2)
95. Macharčík Miroslav SD KOVO 5 (3 + 2)
96. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 5 (2 + 3)
97. Hejl Stanislav SKP Policie 5 (2 + 3)
98. Gadlina Martin HC BlueStars GRENT 5 (2 + 3)
99. Melichar Josef HC KLEN B 5 (0 + 5)
100. Král Václav HC Mixteam 4 (4 + 0)
101. Kopal Libor HC Březina 4 (3 + 1)
102. Meruňka Luboš HC Březina 4 (3 + 1)
103. Bělohlávek Radek HC Mixteam 4 (3 + 1)
104. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 4 (3 + 1)
105. Brhlík Marek HC Březina 4 (3 + 1)
106. Horák Martin HC Bradlec 4 (2 + 2)
107. Lender Otakar SD KOVO 4 (2 + 2)
108. Hájek Karel HC KLEN B 4 (2 + 2)
109. Nový st. Vladimír HC KLEN B 4 (2 + 2)
110. Vokurka Petr HC Mixteam 4 (2 + 2)
111. Plavnický Radek HC Mixteam 4 (1 + 3)
112. Kysela Daniel HC Bradlec 4 (1 + 3)
113. Majer Zdeněk HC Bradlec 4 (1 + 3)
114. Hlubuček Jan HC Bradlec 4 (1 + 3)
115. Vítů František SD KOVO 4 (1 + 3)
116. Přibyl Dušan HC BlueStars GRENT 4 (1 + 3)
117. Oplt Tomáš HC TJ Sokol Pěnčín 3 (3 + 0)
118. Drahota Jiří HC KLEN B 3 (3 + 0)
119. Dvorský Pavel HC Mixteam 3 (3 + 0)
120. Mašek Miroslav HC KLEN B 3 (2 + 1)
121. Pacovský Libor SD KOVO 3 (2 + 1)
122. Škorpil Štěpán HC Mixteam 3 (2 + 1)
123. Plachetka Jaromír HC KLEN B 3 (2 + 1)
124. Masaryk Petr HC BlueStars GRENT 3 (1 + 2)
125. Bečka David HC Březina 3 (1 + 2)
126. Hercík Vladimír HC BlueStars GRENT 3 (1 + 2)
127. Koštíř Jaroslav HC Mixteam 3 (1 + 2)
128. Dvořák Roman HC BlueStars GRENT 3 (1 + 2)
129. Řídka David SKP Policie 3 (1 + 2)
130. Sajdl Tomáš HC Mixteam 3 (1 + 2)
131. Macháček Zdeněk HC SIRIUS Great 3 (1 + 2)
132. Grafek Petr HC Bradlec 3 (0 + 3)
133. Babka Milan SKP Policie 3 (0 + 3)
134. Adamovský David HC BlueStars GRENT 3 (0 + 3)
135. Havelka Josef HC BlueStars GRENT 2 (2 + 0)
136. Kozderka Michal HC TJ Sokol Pěnčín 2 (1 + 1)
137. Vaněk Roman SKP Policie 2 (1 + 1)
138. Drbout Petr HC Bradlec 2 (1 + 1)
139. Krautwurst Jiří SKP Policie 2 (1 + 1)
140. Šádek Daniel SKP Policie 2 (1 + 1)
141. Fanta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 2 (0 + 2)
142. Ševčík Jiří HC Bradlec 2 (0 + 2)
143. Kazda st. Petr HC Pivovar Svijany 2 (0 + 2)
144. Holas Ondřej HC TJ Sokol Pěnčín 1 (1 + 0)
145. Fadrhonc Milan HC BlueStars GRENT 1 (1 + 0)
146. Roubíček Jaroslav HC TJ Sokol Pěnčín 1 (1 + 0)
147. Varečka Vratislav HC Bradlec 1 (1 + 0)
148. Kozderka Aleš HC TJ Sokol Pěnčín 1 (1 + 0)
149. Vach Martin HC Březina 1 (1 + 0)
150. Zedník Josef HC Mixteam 1 (1 + 0)
151. Škorpil Jan HC Mixteam 1 (1 + 0)
152. Jecelín Jiří HC KLEN B 1 (1 + 0)
153. Martínek Libor HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
154. Špička Petr HC BlueStars GRENT 1 (1 + 0)
155. Petránek Jan HC KLEN B 1 (0 + 1)
156. Pužman Jindřich SKP Policie 1 (0 + 1)
157. Procházka Martin HC Mixteam 1 (0 + 1)
158. Vitula Pavel HC TJ Sokol Pěnčín 1 (0 + 1)
159. Hloška Jan SKP Policie 1 (0 + 1)
160. Drašnar Petr HC BlueStars GRENT 1 (0 + 1)
161. Šimáček Vladislav SKP Policie 1 (0 + 1)
162. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
163. Svoboda Jiří SD KOVO 1 (0 + 1)
164. Brož Martin HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
165. Červenka Martin HC Mixteam 0 (0 + 0)
166. Masarčík Eduard 0 (0 + 0)
167. Nevosad Lukáš 0 (0 + 0)
168. Musil Jan 0 (0 + 0)
169. Balda Miroslav HC Bradlec 0 (0 + 0)
170. Musil Miroslav 0 (0 + 0)
171. Trojan Radek 0 (0 + 0)
172. Křiváček st. Luboš 0 (0 + 0)
173. Drbout Jiří HC Bradlec 0 (0 + 0)
174. Křiváček ml. Luboš 0 (0 + 0)
175. Černý František HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
176. Poupa Miroslav HC Mixteam 0 (0 + 0)
177. Limr Marek HC Mixteam 0 (0 + 0)
178. Horák Roman HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
179. Kapras Roman HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
180. Janeba Viktor HC Mixteam 0 (0 + 0)
181. Koreň Jaroslav 0 (0 + 0)
182. Zápotocký Ondřej 0 (0 + 0)
183. Žďánský Ondřej HC Mixteam 0 (0 + 0)
184. Spalda Michal HC KLEN B 0 (0 + 0)
185. Matějka Milan HC KLEN B 0 (0 + 0)
186. Bejvl Petr HC KLEN B 0 (0 + 0)
187. Jindra Petr 0 (0 + 0)
188. Novotný Pavel HC KLEN B 0 (0 + 0)
189. Cafourek Michal 0 (0 + 0)
190. Lejsek Vladimír 0 (0 + 0)
191. Kyjovský Vlado 0 (0 + 0)
192. Andlt Jan 0 (0 + 0)
193. Kukačka Zdeněk HC KLEN B 0 (0 + 0)
194. Mazánek Rostislav HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
195. Záhora Jiří 0 (0 + 0)
196. Ondráček Roman 0 (0 + 0)
197. Mařana Petr SKP Policie 0 (0 + 0)
198. Škorpil Vladimír HC Mixteam 0 (0 + 0)
199. Hloška Vladimír 0 (0 + 0)
200. Krejčí Jiří 0 (0 + 0)
201. Andlt Martin 0 (0 + 0)
202. Hradecký Michal SD KOVO 0 (0 + 0)
203. Volf Václav SKP Policie 0 (0 + 0)
204. Šlapák Milan HC Březina 0 (0 + 0)
205. Bouček Petr HC KLEN B 0 (0 + 0)
206. Baštář Petr HC KLEN B 0 (0 + 0)
207. Vaníček Václav HC Březina 0 (0 + 0)
208. Vojtíšek Ladislav SD KOVO 0 (0 + 0)
209. Čáp Radek 0 (0 + 0)
210. Rylich Václav SD KOVO 0 (0 + 0)
211. Kurfirst Tomáš 0 (0 + 0)
212. Najberk Jakub SD KOVO 0 (0 + 0)
213. Vacek Martin 0 (0 + 0)
214. Hain ml. Ivo SD KOVO 0 (0 + 0)
215. Beran Juraj SD KOVO 0 (0 + 0)
216. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
217. Křivan Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
218. Hampel Jaroslav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
219. Šafář Petr 0 (0 + 0)
220. Zubko Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
221. Picek Roman HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
222. Picek Pavel HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
223. Oliva Jan SD KOVO 0 (0 + 0)
224. Piešťanský Tomáš 0 (0 + 0)
225. Lahuta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
226. Linka Jakub HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
227. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
228. Pitel Mikuláš HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
229. Müller David HC BlueStars GRENT 0 (0 + 0)
230. Stejskal Vladimír 0 (0 + 0)
231. Socha Milan 0 (0 + 0)
232. Sigety Štefan 0 (0 + 0)
233. Churavý Václav 0 (0 + 0)
234. Škréta Martin HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
235. Blažejovský Zdeněk HC Mixteam 0 (0 + 0)
236. Šlechta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 0 (0 + 0)
237. Pastor Karel 0 (0 + 0)
238. Pařík Petr 0 (0 + 0)
239. Andelt Petr HC Březina 0 (0 + 0)
240. Marušinec Jakub 0 (0 + 0)
241. Kredba Jan SKP Policie 0 (0 + 0)
242. Kovář Jaroslav SKP Policie 0 (0 + 0)
243. Homola Martin 0 (0 + 0)
244. Havlík Radek 0 (0 + 0)
245. Rozkovec Martin SKP Policie 0 (0 + 0)