Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2007/2008:

Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 49 (18 + 31)
2. Karli Pavel HC SIRIUS Great 41 (18 + 23)
3. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 37 (25 + 12)
4. Pospíšil Petr HC Březina 37 (25 + 12)
5. Fadrhonc Petr SKP Policie 35 (27 + 8)
6. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 31 (20 + 11)
7. Bobek Jan HC SIRIUS Great 31 (13 + 18)
8. Žambera Tomáš SD KOVO 30 (18 + 12)
9. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 29 (19 + 10)
10. Novák Petr HC SIRIUS Great 29 (11 + 18)
11. Píša Radek SD KOVO 27 (17 + 10)
12. Kovačík Jan SD KOVO 26 (16 + 10)
13. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 26 (14 + 12)
14. Krist Tomáš SD KOVO 25 (12 + 13)
15. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 24 (16 + 8)
16. Šťastný Václav SD KOVO 24 (11 + 13)
17. Prchlík Karel SD KOVO 23 (12 + 11)
18. Řídka Tomáš SKP Policie 21 (11 + 10)
19. Jurča Petr HC Mixteam 20 (13 + 7)
20. Baštář Petr HC KLEN B 20 (11 + 9)
21. Novotný Petr HC Bradlec 20 (6 + 14)
22. Ščuplov Oleg HC Bradlec 19 (13 + 6)
23. Dvorský Pavel HC Mixteam 19 (12 + 7)
24. Šeda Jiří HC SIRIUS Great 19 (10 + 9)
25. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 18 (10 + 8)
26. Koštíř Jaroslav HC Mixteam 17 (8 + 9)
27. Drahota Jiří HC KLEN B 16 (12 + 4)
28. Kerda Dušan SD KOVO 16 (12 + 4)
29. Babák David HC Bradlec 16 (11 + 5)
30. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 16 (10 + 6)
31. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 16 (10 + 6)
32. Řídka David SKP Policie 16 (7 + 9)
33. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 15 (10 + 5)
34. Švejda Marek HC Mixteam 15 (7 + 8)
35. Hain st. Ivo SD KOVO 15 (6 + 9)
36. Krumpholc Petr HC Bradlec 14 (9 + 5)
37. Malý Luboš HC SIRIUS Great 14 (9 + 5)
38. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 13 (9 + 4)
39. Hašlar Přemysl HC Mixteam 13 (6 + 7)
40. Grafek Petr HC Bradlec 13 (6 + 7)
41. Slánský Miroslav SD KOVO 13 (5 + 8)
42. Herman Martin HC SIRIUS Great 12 (8 + 4)
43. Hájek Karel HC KLEN B 12 (6 + 6)
44. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 12 (6 + 6)
45. Plavnický Radek HC Mixteam 12 (5 + 7)
46. Brückner Otakar HC Bradlec 11 (9 + 2)
47. Flekl Petr HC Březina 11 (9 + 2)
48. Pácha Slavomír HC Bradlec 11 (9 + 2)
49. Hubínek Jiří HC Bradlec 11 (8 + 3)
50. Jaroš Dušan HC Bradlec 11 (6 + 5)
51. Ščepka Marian SKP Policie 10 (3 + 7)
52. Krejčí Petr HC Březina 10 (3 + 7)
53. Fiřt Jiří HC Březina 9 (7 + 2)
54. Meruňka Luboš HC Březina 9 (7 + 2)
55. Mařana Petr SKP Policie 9 (6 + 3)
56. Mejzlík Milan HC Bradlec 9 (5 + 4)
57. Baran Juraj HC KLEN B 9 (4 + 5)
58. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 9 (2 + 7)
59. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 8 (6 + 2)
60. Hypša Michal SKP Policie 8 (4 + 4)
61. Charvát Ivan HC Březina 8 (3 + 5)
62. Majer Zdeněk HC Bradlec 8 (2 + 6)
63. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 8 (2 + 6)
64. Tvaroh Petr HC Březina 8 (1 + 7)
65. Lender Otakar SD KOVO 8 (1 + 7)
66. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 7 (6 + 1)
67. Koucký Martin HC Březina 7 (4 + 3)
68. Šichta Jan HC Březina 7 (4 + 3)
69. Mašek Miroslav HC KLEN B 7 (3 + 4)
70. Kabele Petr HC Mixteam 7 (2 + 5)
71. Masarčík Miroslav SD KOVO 7 (2 + 5)
72. Sosna František HC KLEN B 7 (2 + 5)
73. Kysela Daniel HC Bradlec 7 (1 + 6)
74. Svoboda Jan HC KLEN B 6 (5 + 1)
75. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 6 (3 + 3)
76. Kredba Jan SKP Policie 6 (3 + 3)
77. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 6 (2 + 4)
78. Martínek Libor HC SIRIUS Great 6 (2 + 4)
79. Hájek Václav HC Mixteam 5 (4 + 1)
80. Šmíd Milan HC Bradlec 5 (3 + 2)
81. Mann Karel HC Mixteam 5 (3 + 2)
82. Přibyl Dušan HC Mixteam 5 (3 + 2)
83. Klein Rostislav HC Mixteam 5 (3 + 2)
84. Žofka Josef HC Bradlec 5 (2 + 3)
85. Šulc Jaroslav HC KLEN B 5 (2 + 3)
86. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 5 (2 + 3)
87. Václavík Hynek HC Březina 5 (1 + 4)
88. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 4 (3 + 1)
89. Melichar Josef HC KLEN B 4 (3 + 1)
90. Andelt Marek HC Březina 4 (3 + 1)
91. Novák Miroslav SKP Policie 4 (2 + 2)
92. Plachetka Jaromír HC KLEN B 4 (2 + 2)
93. Bělohlávek Radek HC Mixteam 4 (2 + 2)
94. Poláček Libor SKP Policie 4 (1 + 3)
95. Ševčík Jiří HC Bradlec 4 (1 + 3)
96. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 4 (1 + 3)
97. Hradecký Michal HC Bradlec 3 (3 + 0)
98. Hloška Jan SKP Policie 3 (3 + 0)
99. Bečka Josef HC Březina 3 (2 + 1)
100. Ščepka Henrich SKP Policie 3 (2 + 1)
101. Šorm Zdeněk SD KOVO 3 (2 + 1)
102. Kunc Pavel SD KOVO 3 (2 + 1)
103. Pelda Karel SKP Policie 3 (1 + 2)
104. Krumpholc Karel HC KLEN B 3 (1 + 2)
105. Babka Milan SKP Policie 3 (0 + 3)
106. Červínek Vojtěch HC Bradlec 3 (0 + 3)
107. Pospíšil Jan HC Březina 3 (0 + 3)
108. Macháček Zdeněk HC SIRIUS Great 3 (0 + 3)
109. Kopal Libor HC Březina 3 (0 + 3)
110. Drbout Petr HC Bradlec 3 (0 + 3)
111. Jirásko Michal HC KLEN B 2 (2 + 0)
112. Škorpil Vladimír HC Mixteam 2 (2 + 0)
113. Sajdl Tomáš HC Mixteam 2 (2 + 0)
114. Limr Marek HC Mixteam 2 (2 + 0)
115. Hybler Aleš HC Březina 2 (2 + 0)
116. Balík Antonín HC SIRIUS Great 2 (2 + 0)
117. Vaníček Václav HC Březina 2 (1 + 1)
118. Procházka Vladimír SKP Policie 2 (1 + 1)
119. Škorpil Jan HC Mixteam 2 (1 + 1)
120. Urban Tomáš HC Březina 2 (1 + 1)
121. Král Václav HC Mixteam 2 (1 + 1)
122. Vaněk Roman SKP Policie 2 (1 + 1)
123. Zedník Josef HC Mixteam 2 (1 + 1)
124. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 2 (0 + 2)
125. Mucek Martin SKP Policie 2 (0 + 2)
126. Pužman Jindřich SKP Policie 1 (1 + 0)
127. Říha Petr HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
128. Masarčík Eduard SD KOVO 1 (1 + 0)
129. Najberk Jakub SD KOVO 1 (1 + 0)
130. Salač Milan HC KLEN B 1 (1 + 0)
131. Andlt Jiří HC KLEN B 1 (1 + 0)
132. Tichý Martin HC Březina 1 (1 + 0)
133. Krautwurst Jiří SKP Policie 1 (1 + 0)
134. Unger Dušan SD KOVO 1 (0 + 1)
135. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
136. Laube Jan HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
137. Borna Lukáš HC KLEN B 1 (0 + 1)
138. Bečka David HC Březina 1 (0 + 1)
139. Kazda st. Petr HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
140. Doubrava Miroslav HC Březina 0 (0 + 0)
141. Peterka Jaroslav HC KLEN B 0 (0 + 0)
142. Hejl Stanislav SKP Policie 0 (0 + 0)
143. Varečka Vratislav HC Bradlec 0 (0 + 0)
144. Butaš Ferdinand SD KOVO 0 (0 + 0)
145. Nydrle Jiří HC KLEN B 0 (0 + 0)
146. Odložilík Pavel SKP Policie 0 (0 + 0)
147. Jaroš Michal HC Bradlec 0 (0 + 0)
148. Jelínek Petr HC KLEN B 0 (0 + 0)
149. Hlubuček Jan HC Bradlec 0 (0 + 0)
150. Zubko Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
151. Rylich Václav SD KOVO 0 (0 + 0)
152. Vítů František SD KOVO 0 (0 + 0)
153. Hartmann Lukáš HC KLEN B 0 (0 + 0)
154. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
155. Nový st. Vladimír HC KLEN B 0 (0 + 0)
156. Petránek Jan HC KLEN B 0 (0 + 0)
157. Skalka Jakub HC KLEN B 0 (0 + 0)
158. Masaryk Petr HC KLEN B 0 (0 + 0)
159. Chmelík Michal HC Bradlec 0 (0 + 0)
160. Štros Radek HC Mixteam 0 (0 + 0)
161. Kovář Jaroslav SKP Policie 0 (0 + 0)
162. Brhlík Marek HC Březina 0 (0 + 0)
163. Volf Václav SKP Policie 0 (0 + 0)
164. Poupa Miroslav HC Mixteam 0 (0 + 0)
165. Procházka Martin HC Mixteam 0 (0 + 0)
166. Škorpil Štěpán HC Mixteam 0 (0 + 0)
167. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
168. Vach Martin HC Březina 0 (0 + 0)
169. Svoboda Jiří SD KOVO 0 (0 + 0)
170. Vokurka Pavel HC Mixteam 0 (0 + 0)
171. Vokurka Petr HC Mixteam 0 (0 + 0)
172. Havelka Josef HC KLEN B 0 (0 + 0)