Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2008/2009:

Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Karli Pavel HC SIRIUS Great 45 (26 + 19)
2. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 39 (28 + 11)
3. Fadrhonc Petr SKP Policie 37 (29 + 8)
4. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 35 (10 + 25)
5. Žambera Tomáš SD KOVO 28 (18 + 10)
6. Píša Radek HC SIRIUS Great 26 (9 + 17)
7. Šťastný Václav SD KOVO 25 (13 + 12)
8. Kovačík Jan SD KOVO 24 (13 + 11)
9. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 20 (13 + 7)
10. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 19 (16 + 3)
11. Slánský Miroslav SD KOVO 19 (12 + 7)
12. Drahota Jiří HC KLEN B 19 (10 + 9)
13. Malý Luboš HC SIRIUS Great 18 (11 + 7)
14. Řídka David SKP Policie 18 (9 + 9)
15. Urban Tomáš HC Březina 18 (6 + 12)
16. Dvorský Pavel HC V-COM Team 17 (12 + 5)
17. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 17 (12 + 5)
18. Baštář Petr HC KLEN B 17 (11 + 6)
19. Pospíšil Petr HC Březina 17 (10 + 7)
20. Hypša Michal SKP Policie 17 (10 + 7)
21. Kovačík ml. Jan SD KOVO 16 (10 + 6)
22. Štros Radek HC V-COM Team 16 (7 + 9)
23. Meruňka Luboš HC Březina 15 (14 + 1)
24. Novotný Petr HC SIRIUS Great 15 (9 + 6)
25. Fiřt Jiří HC Březina 15 (7 + 8)
26. Novák Petr HC SIRIUS Great 15 (6 + 9)
27. Bobek Jan HC SIRIUS Great 15 (5 + 10)
28. Smutný Michal HC V-COM Team 14 (10 + 4)
29. Flekl Petr HC Březina 14 (8 + 6)
30. Švejda Marek HC V-COM Team 14 (7 + 7)
31. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 14 (7 + 7)
32. Pacovský Libor SD KOVO 14 (6 + 8)
33. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 14 (4 + 10)
34. Svoboda Jan HC Březina 13 (9 + 4)
35. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 13 (7 + 6)
36. Řídka Tomáš SKP Policie 13 (5 + 8)
37. Novák Miroslav SKP Policie 13 (5 + 8)
38. Koucký Martin HC Březina 12 (6 + 6)
39. Ščuplov Oleg HC V-COM Team 11 (8 + 3)
40. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 11 (6 + 5)
41. Herman Martin HC SIRIUS Great 11 (6 + 5)
42. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 11 (6 + 5)
43. Hain st. Ivo SD KOVO 11 (3 + 8)
44. Jurča Petr HC V-COM Team 10 (8 + 2)
45. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 10 (6 + 4)
46. Jirásko Michal HC KLEN B 10 (6 + 4)
47. Krejčí Petr HC Březina 10 (5 + 5)
48. Pospíšil Jan HC Březina 10 (4 + 6)
49. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 10 (3 + 7)
50. Hubínek Jiří SD KOVO 9 (8 + 1)
51. Charvát Ivan HC Březina 9 (7 + 2)
52. Mařan Petr SKP Policie 9 (5 + 4)
53. Horák David HC KLEN B 9 (4 + 5)
54. Hašlar Přemysl HC V-COM Team 9 (3 + 6)
55. Plavnický Radek HC V-COM Team 9 (3 + 6)
56. Hloška Jan SKP Policie 9 (2 + 7)
57. Bulíček Zdeněk SD KOVO 8 (6 + 2)
58. Krist Tomáš SD KOVO 8 (5 + 3)
59. Hájek Václav HC V-COM Team 8 (5 + 3)
60. Kunc Pavel SD KOVO 8 (3 + 5)
61. Lender Otakar SD KOVO 8 (1 + 7)
62. Jaroš Dušan SD KOVO 7 (5 + 2)
63. Melichar Josef HC KLEN B 7 (2 + 5)
64. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 7 (1 + 6)
65. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 6 (6 + 0)
66. Klein Rostislav HC V-COM Team 6 (5 + 1)
67. Ščepka Marian SKP Policie 6 (3 + 3)
68. Masarčík Miroslav SD KOVO 6 (3 + 3)
69. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 6 (3 + 3)
70. Hájek Karel HC KLEN B 6 (2 + 4)
71. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 6 (2 + 4)
72. Sosna František HC KLEN B 6 (2 + 4)
73. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 6 (1 + 5)
74. Mann Karel HC V-COM Team 6 (1 + 5)
75. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 5 (4 + 1)
76. Svoboda Jan HC KLEN B 5 (3 + 2)
77. Kerda Dušan SD KOVO 5 (2 + 3)
78. Švejda Jakub SD KOVO 5 (2 + 3)
79. Šorm Zdeněk SD KOVO 5 (1 + 4)
80. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 5 (1 + 4)
81. Vaníček Václav HC Březina 4 (4 + 0)
82. Pelda Karel SKP Policie 4 (3 + 1)
83. Šeda Jiří HC SIRIUS Great 4 (3 + 1)
84. Kabele Petr HC V-COM Team 4 (2 + 2)
85. Andelt Marek HC Březina 4 (1 + 3)
86. Václavík Hynek HC Březina 3 (3 + 0)
87. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 3 (2 + 1)
88. Mašek Miroslav HC KLEN B 3 (2 + 1)
89. Zapletal Josef HC KLEN B 3 (2 + 1)
90. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 3 (2 + 1)
91. Unger Dušan SD KOVO 3 (1 + 2)
92. Limr Marek HC V-COM Team 3 (1 + 2)
93. Svoboda Jiří SKP Policie 3 (1 + 2)
94. Břicháček Petr HC KLEN B 3 (0 + 3)
95. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 3 (0 + 3)
96. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 3 (0 + 3)
97. Kalfiřt Luděk SKP Policie 3 (0 + 3)
98. Přibyl Dušan HC V-COM Team 2 (2 + 0)
99. Salač Milan HC KLEN B 2 (2 + 0)
100. Marek Vladimír HC KLEN B 2 (2 + 0)
101. Drašnar Petr HC KLEN B 2 (1 + 1)
102. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
103. Kubec Jan HC Březina 2 (1 + 1)
104. Hybler Aleš HC Březina 2 (1 + 1)
105. Procházka Martin HC V-COM Team 2 (1 + 1)
106. Hartmann Lukáš HC KLEN B 2 (1 + 1)
107. Král Václav HC V-COM Team 2 (1 + 1)
108. Vaněk Roman SKP Policie 2 (0 + 2)
109. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 2 (0 + 2)
110. Škorpil Vladimír HC V-COM Team 2 (0 + 2)
111. Mucek Martin SKP Policie 1 (1 + 0)
112. Kopal Libor HC Březina 1 (1 + 0)
113. Laube Jan HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
114. Šichta Jan HC Březina 1 (1 + 0)
115. Nový st. Vladimír HC KLEN B 1 (1 + 0)
116. Zedník Josef HC V-COM Team 1 (1 + 0)
117. Pužman Jindřich SKP Policie 1 (0 + 1)
118. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
119. Rylich Václav SD KOVO 0 (0 + 0)
120. Vokurka Pavel HC V-COM Team 0 (0 + 0)
121. Brhlík Marek HC Březina 0 (0 + 0)
122. Bečka Josef HC Březina 0 (0 + 0)
123. Bečka David HC Březina 0 (0 + 0)
124. Prchlík Karel SD KOVO 0 (0 + 0)
125. Svoboda Pavel HC KLEN B 0 (0 + 0)
126. Vokurka Petr HC V-COM Team 0 (0 + 0)
127. Babka Milan SKP Policie 0 (0 + 0)
128. Křiváček Luboš SD KOVO 0 (0 + 0)
129. Kredba Jan SKP Policie 0 (0 + 0)
130. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
131. Kostecký Lukáš SKP Policie 0 (0 + 0)
132. Skalka Jakub HC KLEN B 0 (0 + 0)
133. Andlt Jiří HC KLEN B 0 (0 + 0)
134. Balík Antonín HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
135. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
136. Procházka Vladimír SKP Policie 0 (0 + 0)
137. Ščepka Henrich SKP Policie 0 (0 + 0)
138. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
139. Krautwurst Jiří SKP Policie 0 (0 + 0)
140. Kurzweil Petr SD KOVO 0 (0 + 0)
141. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
142. Chmelík Michal HC KLEN B 0 (0 + 0)
143. Najberk Jakub SD KOVO 0 (0 + 0)
144. Vach Martin HC Březina 0 (0 + 0)
145. Tvaroh Petr HC Březina 0 (0 + 0)
146. Kabáč Josef HC Březina 0 (0 + 0)
147. Adamovský David HC KLEN B 0 (0 + 0)
148. Šípek Jaroslav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
149. Doubrava Miroslav HC Březina 0 (0 + 0)