Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2009/2010:

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Karli Pavel HC SIRIUS Great 25 (13 + 12)
2. Hypša Michal SD KOVO 23 (15 + 8)
3. Žambera Tomáš SD KOVO 21 (16 + 5)
4. Hubínek Jiří HC Bradlec 20 (12 + 8)
5. Fadrhonc Petr SKP Policie 19 (12 + 7)
6. Pospíšil Petr HC Březina 19 (11 + 8)
7. Šťastný Václav SD KOVO 19 (9 + 10)
8. Plavnický Radek HC V-COM Team 16 (11 + 5)
9. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 15 (11 + 4)
10. Kovačík Jan SD KOVO 15 (9 + 6)
11. Dvorský Pavel HC V-COM Team 13 (7 + 6)
12. Drahota Jiří SD KOVO 13 (7 + 6)
13. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 13 (7 + 6)
14. Baštář Petr SKP Policie 12 (8 + 4)
15. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 11 (8 + 3)
16. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 11 (5 + 6)
17. Svoboda Jan HC Březina 11 (5 + 6)
18. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 10 (7 + 3)
19. Kovačík ml. Jan SD KOVO 10 (7 + 3)
20. Švejda Marek HC V-COM Team 10 (5 + 5)
21. Prchlík Karel SD KOVO 10 (3 + 7)
22. Jaroš Michal HC Bradlec 10 (3 + 7)
23. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 10 (3 + 7)
24. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 9 (6 + 3)
25. Štros Radek HC V-COM Team 9 (4 + 5)
26. Pospíšil Jan HC Březina 8 (6 + 2)
27. Dostál Jan HC Bradlec 8 (6 + 2)
28. Novotný Petr HC Bradlec 8 (4 + 4)
29. Bobek Jan HC SIRIUS Great 8 (3 + 5)
30. Horák David SKP Policie 8 (3 + 5)
31. Meruňka Luboš HC Březina 8 (2 + 6)
32. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 7 (6 + 1)
33. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 7 (3 + 4)
34. Hain st. Ivo SD KOVO 7 (3 + 4)
35. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 7 (3 + 4)
36. Kunc Pavel SD KOVO 7 (2 + 5)
37. Charvát Ivan HC Březina 7 (1 + 6)
38. Slánský Miroslav SD KOVO 7 (1 + 6)
39. Krist Tomáš SD KOVO 6 (3 + 3)
40. Jurča Petr HC V-COM Team 6 (3 + 3)
41. Majer Zdeněk HC Bradlec 6 (3 + 3)
42. Štěp Jan HC SIRIUS Great 6 (3 + 3)
43. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 6 (3 + 3)
44. Cafourek David HC SIRIUS Great 6 (3 + 3)
45. Klein Rostislav HC V-COM Team 6 (2 + 4)
46. Fiřt Jiří HC Březina 5 (4 + 1)
47. Smutný Michal HC V-COM Team 5 (4 + 1)
48. Vaníček Václav HC Březina 5 (4 + 1)
49. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 5 (2 + 3)
50. Andelt Marek HC Březina 5 (2 + 3)
51. Kabele Petr HC V-COM Team 5 (2 + 3)
52. Krumpholc Petr HC Bradlec 4 (3 + 1)
53. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 4 (3 + 1)
54. Král Václav HC V-COM Team 4 (3 + 1)
55. Lender Otakar SD KOVO 4 (2 + 2)
56. Svoboda Jiří SD KOVO 4 (2 + 2)
57. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 4 (2 + 2)
58. Herman Martin HC SIRIUS Great 4 (2 + 2)
59. Hájek Václav HC V-COM Team 4 (2 + 2)
60. Malý Luboš HC SIRIUS Great 4 (1 + 3)
61. Hloška Jan SKP Policie 4 (1 + 3)
62. Zedník Josef HC V-COM Team 4 (0 + 4)
63. Flekl Petr HC Březina 3 (2 + 1)
64. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 3 (2 + 1)
65. Bečka David HC Březina 3 (2 + 1)
66. Urban Tomáš HC Březina 3 (2 + 1)
67. Ščuplov Oleg HC Bradlec 3 (2 + 1)
68. Kysela Daniel HC Bradlec 3 (2 + 1)
69. Peprný Richard SD KOVO 3 (2 + 1)
70. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 3 (1 + 2)
71. Pácha Slavomír HC Bradlec 3 (1 + 2)
72. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 3 (1 + 2)
73. Škorpil Štěpán HC V-COM Team 3 (1 + 2)
74. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 3 (1 + 2)
75. Laube Jan HC SIRIUS Great 3 (0 + 3)
76. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 2 (2 + 0)
77. Slapnička Libor SKP Policie 2 (2 + 0)
78. Ščepka Marian SKP Policie 2 (2 + 0)
79. Javůrek Pavel HC Bradlec 2 (2 + 0)
80. Kubec Jan HC Březina 2 (2 + 0)
81. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
82. Hybler Aleš HC Březina 2 (1 + 1)
83. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
84. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 2 (1 + 1)
85. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 2 (0 + 2)
86. Kopal Libor HC Březina 2 (0 + 2)
87. Svoboda Jan SKP Policie 2 (0 + 2)
88. Rychter Pavel HC Bradlec 2 (0 + 2)
89. Limr Marek HC V-COM Team 1 (1 + 0)
90. Varečka Vratislav HC Bradlec 1 (1 + 0)
91. Pacovský Libor SD KOVO 1 (1 + 0)
92. Drbout Petr HC Bradlec 1 (1 + 0)
93. Krejčí Petr HC Březina 1 (1 + 0)
94. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
95. Kalfiřt Luděk SKP Policie 1 (1 + 0)
96. Přibyl Dušan HC V-COM Team 1 (1 + 0)
97. Hašlar Přemysl HC V-COM Team 1 (0 + 1)
98. Andrlík Petr HC Březina 1 (0 + 1)
99. Vochvest Jakub HC Bradlec 1 (0 + 1)
100. Mann Karel HC V-COM Team 1 (0 + 1)
101. Masarčík Miroslav SD KOVO 1 (0 + 1)
102. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
103. Škorpil Vladimír HC V-COM Team 1 (0 + 1)
104. Pelda Karel SKP Policie 1 (0 + 1)
105. Jaroš Dušan HC Bradlec 1 (0 + 1)
106. Šorm Zdeněk SD KOVO 1 (0 + 1)
107. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 0 (0 + 0)
108. Pylner Roman HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
109. Antoš Josef HC Bradlec 0 (0 + 0)
110. Ráček Roman SKP Policie 0 (0 + 0)
111. Karásek David HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
112. Klaban Miloslav HC Bradlec 0 (0 + 0)
113. Matuška Michal HC Bradlec 0 (0 + 0)
114. Žofka Josef HC Bradlec 0 (0 + 0)
115. Najman Tomáš HC Bradlec 0 (0 + 0)
116. Matějka Jaroslav HC Březina 0 (0 + 0)
117. Zapletal Josef SKP Policie 0 (0 + 0)
118. Hradiský Jaroslav SD KOVO 0 (0 + 0)
119. Vaněk Radim SD KOVO 0 (0 + 0)
120. Kolda Stanislav SD KOVO 0 (0 + 0)
121. Himšal Jakub SKP Policie 0 (0 + 0)
122. Váňa Stanislav SKP Policie 0 (0 + 0)
123. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
124. Grafek Petr HC Bradlec 0 (0 + 0)
125. Konývka Petr HC Březina 0 (0 + 0)
126. Vaněk Roman SKP Policie 0 (0 + 0)
127. Unger Dušan SD KOVO 0 (0 + 0)
128. Babák David HC Bradlec 0 (0 + 0)
129. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
130. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0 (0 + 0)
131. Novák Petr HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
132. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
133. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
134. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
135. Procházka Martin HC V-COM Team 0 (0 + 0)
136. Škorpil Jan HC V-COM Team 0 (0 + 0)
137. Kerda Dušan SD KOVO 0 (0 + 0)
138. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
139. Krautwurst Jiří SKP Policie 0 (0 + 0)
140. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
141. Ščepka Henrich SKP Policie 0 (0 + 0)
142. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
143. Václavík Hynek HC Březina 0 (0 + 0)
144. Doubrava Miroslav HC Březina 0 (0 + 0)
145. Kabáč Josef HC Březina 0 (0 + 0)
146. Rylich Václav SD KOVO 0 (0 + 0)
147. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
148. Krumpholc Karel HC Bradlec 0 (0 + 0)
149. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
150. Pavlíček Vojtěch HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
151. Tvaroh Petr HC Březina 0 (0 + 0)
152. Drašnar Petr SKP Policie 0 (0 + 0)