Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2010/2011:

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Fadrhonc Petr SKP Policie 54 (38 + 16)
2. Pospíšil Petr HC Březina 33 (19 + 14)
3. Kerda Dušan HC KLEN 30 (17 + 13)
4. Štěp Jan HC SIRIUS Great 29 (19 + 10)
5. Karli Pavel HC SIRIUS Great 28 (10 + 18)
6. Pylner Roman HC SIRIUS Great 24 (16 + 8)
7. Svoboda Jan HC Březina 23 (17 + 6)
8. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 22 (13 + 9)
9. Kovačík Jan SD KOVO 21 (16 + 5)
10. Bartoň David HC KLEN 21 (9 + 12)
11. Hubínek Jiří HC Bradlec 20 (11 + 9)
12. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 20 (10 + 10)
13. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 20 (6 + 14)
14. Hostinský Viktor HC KLEN 19 (12 + 7)
15. Slapnička Libor SKP Policie 19 (10 + 9)
16. Filipi Robert HC KLEN 19 (9 + 10)
17. Fiřt Jiří HC Březina 18 (11 + 7)
18. Skalka Jakub HC KLEN 18 (11 + 7)
19. Vaníček Václav HC Březina 18 (8 + 10)
20. Drahota Jiří HC KLEN 17 (11 + 6)
21. Bouček Petr HC KLEN 17 (9 + 8)
22. Limr Marek HC V-COM Team 16 (10 + 6)
23. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 16 (9 + 7)
24. Novotný Petr HC Bradlec 16 (8 + 8)
25. Baštář Petr SKP Policie 16 (6 + 10)
26. Klaban Miloslav HC Bradlec 15 (10 + 5)
27. Konývka Petr HC Březina 15 (7 + 8)
28. Švejda Marek HC V-COM Team 13 (8 + 5)
29. Matějka Jaroslav HC V-COM Team 13 (8 + 5)
30. Malý Luboš HC SIRIUS Great 13 (6 + 7)
31. Sosna František HC KLEN 13 (6 + 7)
32. Urban Tomáš HC Březina 12 (7 + 5)
33. Andlt Jan HC KLEN 12 (6 + 6)
34. Rychter Pavel HC Bradlec 11 (7 + 4)
35. Klein Rostislav HC V-COM Team 11 (7 + 4)
36. Jurča Petr HC V-COM Team 11 (7 + 4)
37. Krist Tomáš SD KOVO 11 (6 + 5)
38. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 11 (4 + 7)
39. Nový ml. Vladimír HC KLEN 10 (9 + 3)
40. Ščepka Henrich SKP Policie 10 (8 + 2)
41. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 10 (6 + 4)
42. Hypša Michal SD KOVO 10 (5 + 5)
43. Bobek Jan HC SIRIUS Great 10 (4 + 6)
44. Ščuplov Oleg HC Bradlec 10 (4 + 6)
45. Ščepka Marian SKP Policie 10 (3 + 7)
46. Prokop Martin HC KLEN 10 (3 + 7)
47. Micka Marek SKP Policie 9 (7 + 2)
48. Kalfiřt Luděk SKP Policie 9 (6 + 3)
49. Dvorský Pavel HC V-COM Team 9 (5 + 4)
50. Plavnický Radek HC V-COM Team 9 (5 + 4)
51. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 9 (5 + 4)
52. Herman Martin HC SIRIUS Great 9 (4 + 5)
53. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 8 (7 + 1)
54. Šťastný Václav SD KOVO 8 (5 + 3)
55. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 8 (5 + 3)
56. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 8 (4 + 4)
57. Albrecht Tomáš HC Pivovar Svijany 8 (4 + 4)
58. Pospíšil Jan HC Březina 8 (4 + 4)
59. Nevosad Milan HC KLEN 8 (1 + 7)
60. Prokop Michal HC KLEN 7 (6 + 1)
61. Kovačík ml. Jan SD KOVO 7 (5 + 2)
62. Kubec Jan HC Březina 7 (5 + 2)
63. Heger Martin HC KLEN 7 (4 + 3)
64. Andelt Marek HC Březina 7 (3 + 4)
65. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 7 (3 + 4)
66. Krumpholc Karel HC Bradlec 7 (3 + 4)
67. Hloška Jan SKP Policie 7 (2 + 5)
68. Kolda Stanislav SD KOVO 7 (2 + 5)
69. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 6 (5 + 1)
70. Krejčí Petr HC Březina 6 (5 + 1)
71. Meruňka Luboš HC Březina 6 (4 + 2)
72. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 6 (4 + 2)
73. Zedník Josef HC V-COM Team 6 (2 + 4)
74. Mann Karel HC V-COM Team 6 (2 + 4)
75. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 6 (2 + 4)
76. Svoboda Jiří SD KOVO 6 (0 + 6)
77. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 5 (4 + 1)
78. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 5 (3 + 2)
79. Majer Zdeněk HC Bradlec 5 (3 + 2)
80. Kabele Petr HC V-COM Team 5 (3 + 2)
81. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 5 (3 + 2)
82. Kysela Daniel HC Bradlec 5 (2 + 3)
83. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 5 (2 + 3)
84. Hirnšal Jakub SKP Policie 5 (1 + 4)
85. Andrlík Petr HC Březina 5 (0 + 5)
86. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 4 (4 + 0)
87. Hain st. Ivo SD KOVO 4 (3 + 1)
88. Pacovský Libor SD KOVO 4 (3 + 1)
89. Prchlík Karel SD KOVO 4 (3 + 1)
90. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 4 (3 + 1)
91. Andlt Martin HC KLEN 4 (2 + 2)
92. Najberk Jakub SKP Policie 4 (2 + 2)
93. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 4 (0 + 4)
94. Mašek Miroslav HC KLEN 4 (0 + 4)
95. Hájek Václav HC V-COM Team 3 (3 + 0)
96. Krumpholc Petr HC Bradlec 3 (3 + 0)
97. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 3 (2 + 1)
98. Přibyl Dušan HC V-COM Team 3 (2 + 1)
99. Váňa Tomáš SKP Policie 3 (1 + 2)
100. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 3 (1 + 2)
101. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 3 (1 + 2)
102. Hartmann Lukáš HC KLEN 3 (1 + 2)
103. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 3 (0 + 3)
104. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 2 (2 + 0)
105. Najman Tomáš HC Bradlec 2 (2 + 0)
106. Šorm Zdeněk SD KOVO 2 (2 + 0)
107. Charvát Ivan HC Březina 2 (1 + 1)
108. Pácha Slavomír HC Bradlec 2 (1 + 1)
109. Varečka Vratislav HC Bradlec 2 (1 + 1)
110. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
111. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 2 (0 + 2)
112. Pelda Karel SKP Policie 2 (0 + 2)
113. Masarčík Miroslav SD KOVO 2 (0 + 2)
114. Drašnar Petr SKP Policie 2 (0 + 2)
115. Nosek Jan SKP Policie 2 (0 + 2)
116. Krautwurst Jiří SKP Policie 1 (1 + 0)
117. Peprný Richard SD KOVO 1 (1 + 0)
118. Žambera Tomáš SD KOVO 1 (1 + 0)
119. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
120. Kužel Jaroslav HC V-COM Team 1 (1 + 0)
121. Slánský Miroslav SD KOVO 1 (1 + 0)
122. Karásek David HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
123. Lender Otakar SD KOVO 1 (0 + 1)
124. Kunc Pavel SD KOVO 1 (0 + 1)
125. Dostál Jan HC Bradlec 1 (0 + 1)
126. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
127. Ráček Roman SKP Policie 1 (0 + 1)
128. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 1 (0 + 1)
129. Drbout Petr HC Bradlec 1 (0 + 1)
130. Jaroš Dušan HC Bradlec 0 (0 + 0)
131. Kozub Ondřej SD KOVO 0 (0 + 0)
132. Hybler Aleš HC Březina 0 (0 + 0)
133. Bečka David HC Březina 0 (0 + 0)
134. Václavík Hynek HC Březina 0 (0 + 0)
135. Váňa Stanislav SKP Policie 0 (0 + 0)
136. Šembera Jan HC Bradlec 0 (0 + 0)
137. Horák David SKP Policie 0 (0 + 0)
138. Smutný Michal HC V-COM Team 0 (0 + 0)
139. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0 (0 + 0)
140. Ráček Norbert HC KLEN 0 (0 + 0)
141. Jaroš Michal HC Bradlec 0 (0 + 0)
142. Mařan Petr SKP Policie 0 (0 + 0)
143. Unger Dušan SD KOVO 0 (0 + 0)
144. Slavík Martin HC Bradlec 0 (0 + 0)
145. Rylich Václav SD KOVO 0 (0 + 0)
146. Flekl Petr HC Březina 0 (0 + 0)
147. Zapletal Josef SKP Policie 0 (0 + 0)
148. Doubrava Miroslav HC Březina 0 (0 + 0)
149. Kabáč Josef HC Březina 0 (0 + 0)
150. Žofka Josef HC Bradlec 0 (0 + 0)
151. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
152. Suchý Martin HC KLEN 0 (0 + 0)
153. Škorpil Štěpán HC V-COM Team 0 (0 + 0)
154. Škorpil Vladimír HC V-COM Team 0 (0 + 0)
155. Hašlar Přemysl HC V-COM Team 0 (0 + 0)
156. Procházka Martin HC V-COM Team 0 (0 + 0)
157. Cafourek David HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
158. Štros Radek HC V-COM Team 0 (0 + 0)
159. Laube Jan HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
160. Kopal Libor HC Březina 0 (0 + 0)
161. Král Václav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
162. Vaněk Roman SKP Policie 0 (0 + 0)
163. Antoš Josef HC Bradlec 0 (0 + 0)
164. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
165. Novák Petr HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
166. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
167. Meňhart Marián HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
168. Vochvest Jakub HC Bradlec 0 (0 + 0)
169. Tvaroh Petr HC Březina 0 (0 + 0)
170. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
171. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
172. Javůrek Pavel HC Bradlec 0 (0 + 0)