Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2011/2012


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2011/2012:

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Filipi Robert HC KLEN 9 (5 + 4)
2. Pospíšil Petr HC Březina 8 (5 + 3)
3. Fadrhonc Petr SKP Policie 8 (2 + 6)
4. Bartoň David HC KLEN 8 (1 + 7)
5. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 7 (5 + 2)
6. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 7 (3 + 4)
7. Karli Pavel HC SIRIUS Great 7 (1 + 6)
8. Kerda Dušan HC KLEN 6 (6 + 0)
9. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 5 (4 + 1)
10. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 5 (3 + 2)
11. Bobek Jan HC SIRIUS Great 5 (1 + 4)
12. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 5 (1 + 4)
13. Hubínek Jiří HC Bradlec 4 (3 + 1)
14. Horák Martin HC SIRIUS Great 4 (3 + 1)
15. Svoboda Jan HC Březina 4 (3 + 1)
16. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 4 (3 + 1)
17. Krejčí Petr HC Březina 4 (1 + 3)
18. Konývka Petr HC Březina 4 (1 + 3)
19. Krumpholc Petr HC Bradlec 4 (1 + 3)
20. Baštář Petr SKP Policie 3 (3 + 0)
21. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 3 (3 + 0)
22. Štěp Jan HC SIRIUS Great 3 (3 + 0)
23. Novák Martin SKP Policie 3 (3 + 0)
24. Bouček Petr HC KLEN 3 (3 + 0)
25. Klaban Miloslav HC Bradlec 3 (2 + 1)
26. Chmelík Michal HC SIRIUS Great 3 (2 + 1)
27. Nový ml. Vladimír HC KLEN 3 (2 + 1)
28. Najberk Jakub SKP Policie 3 (1 + 2)
29. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 3 (1 + 2)
30. Mašek Miroslav HC KLEN 3 (0 + 3)
31. Kalfiřt Luděk SKP Policie 2 (2 + 0)
32. Dvorský Pavel HC V-COM Team 2 (2 + 0)
33. Fiřt Jiří HC Březina 2 (2 + 0)
34. Meruňka Luboš HC Březina 2 (2 + 0)
35. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 2 (2 + 0)
36. Malý Luboš HC SIRIUS Great 2 (2 + 0)
37. Novotný Petr HC Bradlec 2 (2 + 0)
38. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 2 (2 + 0)
39. Švejda Marek HC V-COM Team 2 (1 + 1)
40. Horáček Jan HC Březina 2 (1 + 1)
41. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
42. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
43. Váňa Tomáš SKP Policie 2 (1 + 1)
44. Rychter Pavel HC Bradlec 2 (1 + 1)
45. Ščepka Marian SKP Policie 2 (1 + 1)
46. Heger Martin HC KLEN 2 (1 + 1)
47. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 2 (1 + 1)
48. Hybler Aleš HC Březina 2 (1 + 1)
49. Slapnička Libor SKP Policie 2 (1 + 1)
50. Matějka Jaroslav HC V-COM Team 2 (1 + 1)
51. Poláček Libor HC Bradlec 2 (1 + 1)
52. Kovačík ml. Jan HC Bradlec 2 (1 + 1)
53. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 2 (1 + 1)
54. Vochvest Jakub HC Bradlec 2 (0 + 2)
55. Andlt Jan HC KLEN 2 (0 + 2)
56. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 2 (0 + 2)
57. Ščuplov Oleg HC Bradlec 2 (0 + 2)
58. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 2 (0 + 2)
59. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 2 (0 + 2)
60. Štros Radek HC V-COM Team 1 (1 + 0)
61. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 1 (1 + 0)
62. Kabáč Josef HC Březina 1 (1 + 0)
63. Vaníček Václav HC Březina 1 (1 + 0)
64. Herman Martin HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
65. Karásek David HC Pivovar Svijany 1 (1 + 0)
66. Prokop Martin HC KLEN 1 (1 + 0)
67. Albrecht Tomáš HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
68. Skalka Jakub HC KLEN 1 (0 + 1)
69. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
70. Mann Karel HC V-COM Team 1 (0 + 1)
71. Duchek Ondřej HC V-COM Team 1 (0 + 1)
72. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
73. Přibyl Dušan HC V-COM Team 1 (0 + 1)
74. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
75. Charvát Ivan HC Březina 1 (0 + 1)
76. Nosek Jan SKP Policie 1 (0 + 1)
77. Krist Tomáš SKP Policie 1 (0 + 1)
78. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
79. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
80. Andelt Marek HC Březina 0 (0 + 0)
81. Jaroš Dušan HC Bradlec 0 (0 + 0)
82. Kysela Daniel HC Bradlec 0 (0 + 0)
83. Majer Zdeněk HC Bradlec 0 (0 + 0)
84. Pácha Slavomír HC Bradlec 0 (0 + 0)
85. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
86. Varečka Vratislav HC Bradlec 0 (0 + 0)
87. Tvaroh Petr HC Březina 0 (0 + 0)
88. Hloška Jan SKP Policie 0 (0 + 0)
89. Drašnar Petr SKP Policie 0 (0 + 0)
90. Bečka David HC Březina 0 (0 + 0)
91. Kopal Libor HC Březina 0 (0 + 0)
92. Pospíšil Jan HC Březina 0 (0 + 0)
93. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
94. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
95. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
96. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
97. Žofka Josef HC Bradlec 0 (0 + 0)
98. Najman Tomáš HC Bradlec 0 (0 + 0)
99. Kabele Petr HC V-COM Team 0 (0 + 0)
100. Doubrava Miroslav HC Březina 0 (0 + 0)
101. Kubec Jan HC Březina 0 (0 + 0)
102. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
103. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
104. Dostál Jan HC Bradlec 0 (0 + 0)
105. Andrlík Petr HC Březina 0 (0 + 0)
106. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 0 (0 + 0)
107. Ráček Roman SKP Policie 0 (0 + 0)
108. Hirnšal Jakub SKP Policie 0 (0 + 0)
109. Hájek Václav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
110. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0 (0 + 0)
111. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
112. Ráček Norbert HC KLEN 0 (0 + 0)
113. Andlt Martin HC KLEN 0 (0 + 0)
114. Hostinský Viktor HC KLEN 0 (0 + 0)
115. Nevosad Milan HC KLEN 0 (0 + 0)
116. Prokop Michal HC KLEN 0 (0 + 0)
117. Suchý Martin HC KLEN 0 (0 + 0)
118. Pylner Roman HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
119. Antoš Josef HC Bradlec 0 (0 + 0)
120. Ščepka Peter SKP Policie 0 (0 + 0)
121. Hanzlík Marek HC Bradlec 0 (0 + 0)
122. Procházka Jiří HC Bradlec 0 (0 + 0)
123. Kolda Stanislav SKP Policie 0 (0 + 0)
124. Plavnický Radek HC V-COM Team 0 (0 + 0)
125. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
126. Svoboda Jiří SKP Policie 0 (0 + 0)
127. Drahota Jiří HC KLEN 0 (0 + 0)
128. Hartmann Lukáš HC KLEN 0 (0 + 0)
129. Krumpholc Karel HC Bradlec 0 (0 + 0)
130. Sosna František HC KLEN 0 (0 + 0)
131. Pelda Karel SKP Policie 0 (0 + 0)
132. Drbout Petr HC Bradlec 0 (0 + 0)
133. Klein Rostislav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
134. Segla Jan HC V-COM Team 0 (0 + 0)
135. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
136. Flekl Petr HC Březina 0 (0 + 0)
137. Limr Marek HC V-COM Team 0 (0 + 0)
138. Václavík Hynek HC Březina 0 (0 + 0)
139. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 0 (0 + 0)
140. Zedník Josef HC V-COM Team 0 (0 + 0)
141. Laube Jan HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
142. Krautwurst Jiří SKP Policie 0 (0 + 0)
143. Vaněk Roman SKP Policie 0 (0 + 0)
144. Jurča Petr HC V-COM Team 0 (0 + 0)
145. Masarčík Miroslav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
146. Ščepka Henrich SKP Policie 0 (0 + 0)
147. Urban Tomáš HC Březina 0 (0 + 0)
148. Mařan Petr SKP Policie 0 (0 + 0)
149. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
150. Král Václav HC V-COM Team 0 (0 + 0)