Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2012/2013


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Výsledky kanadského bodování po sezóně 2012/2013:

Statistika hráčů:
Poř. Jméno hráče Tým Body
1. Filipi Robert HC KLEN 65 (38 + 27)
2. Kerda Dušan HC KLEN 52 (33 + 19)
3. Karli Pavel HC SIRIUS Great 44 (18 + 26)
4. Pospíšil Petr HC Březina 37 (20 + 17)
5. Bouček Petr HC KLEN 32 (19 + 13)
6. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 31 (25 + 6)
7. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 29 (21 + 8)
8. Novotný Petr HC Bradlec 25 (13 + 12)
9. Heger Martin HC KLEN 23 (16 + 7)
10. Poláček Libor HC Bradlec 23 (12 + 11)
11. Novák Martin SKP Policie 22 (11 + 11)
12. Řídka David HC SIRIUS Great 22 (8 + 14)
13. Hybler Aleš HC Březina 21 (14 + 7)
14. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 21 (11 + 10)
15. Bobek Jan HC SIRIUS Great 21 (9 + 12)
16. Bartoň David HC KLEN 20 (10 + 10)
17. Řídka Tomáš HC SIRIUS Great 20 (8 + 12)
18. Andlt Jan HC KLEN 20 (5 + 15)
19. Štěp Jan HC SIRIUS Great 18 (12 + 6)
20. Pospíšil Jan HC Březina 16 (12 + 4)
21. Drahota Jiří HC KLEN 16 (8 + 8)
22. Podzimek Jan SKP Policie 15 (11 + 4)
23. Hradec Pavel HC Bradlec 15 (10 + 5)
24. Ščepka Marian SKP Policie 15 (9 + 6)
25. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 15 (9 + 6)
26. Ščuplov Oleg HC Bradlec 15 (8 + 7)
27. Malý Luboš HC SIRIUS Great 14 (11 + 3)
28. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 14 (7 + 7)
29. Andlt Martin HC KLEN 14 (5 + 9)
30. Rychter Pavel HC Bradlec 13 (9 + 4)
31. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 13 (8 + 5)
32. Hanzlík Marek HC Bradlec 13 (8 + 5)
33. Ščepka Henrich SKP Policie 13 (7 + 6)
34. Suchý Martin HC KLEN 13 (7 + 6)
35. Skalka Jakub HC KLEN 13 (4 + 9)
36. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 12 (9 + 3)
37. Chmelík Michal HC SIRIUS Great 12 (9 + 3)
38. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 12 (8 + 4)
39. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 12 (6 + 6)
40. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 11 (8 + 3)
41. Konývka Petr HC Březina 11 (7 + 4)
42. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 11 (5 + 6)
43. Segla Jan HC V-COM Team 10 (9 + 1)
44. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 10 (6 + 4)
45. Herman Martin HC SIRIUS Great 10 (5 + 5)
46. Limr Marek HC V-COM Team 9 (9 + 0)
47. Švejda Marek HC V-COM Team 9 (6 + 3)
48. Dvorský Pavel HC V-COM Team 9 (5 + 4)
49. Sosna František HC KLEN 9 (5 + 4)
50. Plavnický Radek HC V-COM Team 9 (3 + 6)
51. Charvát Ivan HC Březina 9 (3 + 6)
52. Hartmann Lukáš HC KLEN 9 (2 + 7)
53. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 8 (5 + 3)
54. Vaníček Václav HC Březina 8 (4 + 4)
55. Kriško Ondřej HC Bradlec 8 (4 + 4)
56. Nový ml. Vladimír HC KLEN 8 (4 + 4)
57. Stantejský Jan HC Pivovar Svijany 8 (4 + 4)
58. Pacovský Libor HC Bradlec 7 (6 + 1)
59. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 7 (4 + 3)
60. Kysela Daniel HC Bradlec 7 (4 + 3)
61. Krumpholc Petr HC Bradlec 7 (3 + 4)
62. Jurča Petr HC V-COM Team 7 (3 + 4)
63. Majer Zdeněk HC Bradlec 7 (2 + 5)
64. Antoš Josef HC Bradlec 7 (2 + 5)
65. Pácha Slavomír HC Bradlec 7 (2 + 5)
66. Bým Lukáš HC V-COM Team 7 (2 + 5)
67. Štros Radek HC V-COM Team 6 (6 + 0)
68. Přibyl Dušan HC V-COM Team 6 (5 + 1)
69. Hubínek Jiří HC Bradlec 6 (3 + 3)
70. Horák Martin HC SIRIUS Great 6 (2 + 4)
71. Prokop Michal HC KLEN 6 (2 + 4)
72. Mašek Miroslav HC KLEN 6 (2 + 4)
73. Zedník Josef HC V-COM Team 6 (1 + 5)
74. Tomíček Václav HC Pivovar Svijany 5 (4 + 1)
75. Nosek Jan SKP Policie 5 (3 + 2)
76. Krist Tomáš SKP Policie 5 (3 + 2)
77. Vochvest Jakub HC Bradlec 5 (3 + 2)
78. Šebek Petr SKP Policie 5 (3 + 2)
79. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 5 (3 + 2)
80. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 5 (2 + 3)
81. Vaněk Pavel SKP Policie 5 (2 + 3)
82. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 5 (2 + 3)
83. Hloška Jan SKP Policie 5 (1 + 4)
84. Klein Rostislav HC V-COM Team 5 (1 + 4)
85. Karásek David HC Pivovar Svijany 5 (1 + 4)
86. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 4 (3 + 1)
87. Buchar Libor HC Pivovar Svijany 4 (3 + 1)
88. Krejčí Petr HC Březina 4 (2 + 2)
89. Srdínko David HC Březina 4 (2 + 2)
90. Holeček Vojtěch HC Pivovar Svijany 4 (2 + 2)
91. Kopal Libor HC Březina 4 (0 + 4)
92. Baštář Petr SKP Policie 3 (3 + 0)
93. Drbout Petr HC Bradlec 3 (3 + 0)
94. Václavík Hynek HC Březina 3 (2 + 1)
95. Kabele Petr HC V-COM Team 3 (2 + 1)
96. Jahoda Jiří HC Bradlec 3 (1 + 2)
97. Krautwurst Jiří SKP Policie 3 (1 + 2)
98. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 3 (0 + 3)
99. Hájek Václav HC V-COM Team 3 (0 + 3)
100. Tutka Stanislav HC Březina 2 (2 + 0)
101. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 2 (2 + 0)
102. Fiřt Jiří HC Březina 2 (2 + 0)
103. Prokop Martin HC KLEN 2 (1 + 1)
104. Tomíček Jiří HC Pivovar Svijany 2 (1 + 1)
105. Stehlík Jaroslav SKP Policie 2 (1 + 1)
106. Najberk Jakub SKP Policie 2 (1 + 1)
107. Svoboda Jan HC Březina 2 (0 + 2)
108. Viták Aleš HC SIRIUS Great 2 (0 + 2)
109. Duchek Ondřej HC V-COM Team 2 (0 + 2)
110. Varečka Vratislav HC Bradlec 2 (0 + 2)
111. Halasník Daniel HC Březina 2 (0 + 2)
112. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 2 (0 + 2)
113. Mejzr Ondřej SKP Policie 1 (1 + 0)
114. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 1 (1 + 0)
115. Král Václav HC V-COM Team 1 (1 + 0)
116. Kovačík ml. Jan HC Bradlec 1 (1 + 0)
117. Matějka Jaroslav HC V-COM Team 1 (1 + 0)
118. Šťastný Marek HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
119. Tvaroh Petr HC Březina 1 (0 + 1)
120. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 1 (0 + 1)
121. Andelt Marek HC Březina 1 (0 + 1)
122. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
123. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
124. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 1 (0 + 1)
125. Kabáč Josef HC Březina 1 (0 + 1)
126. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 1 (0 + 1)
127. Doubrava Miroslav HC Březina 0 (0 + 0)
128. Lochman Matouš HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
129. Masarčík Miroslav HC V-COM Team 0 (0 + 0)
130. Krumpholc Karel HC Bradlec 0 (0 + 0)
131. Urban Tomáš HC Březina 0 (0 + 0)
132. Pylner Roman HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
133. Kubec Jan HC Březina 0 (0 + 0)
134. Meruňka Luboš HC Březina 0 (0 + 0)
135. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
136. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 0 (0 + 0)
137. Jelínek Michal HC V-COM Team 0 (0 + 0)
138. Pelda Karel SKP Policie 0 (0 + 0)
139. Bahník Lukáš SKP Policie 0 (0 + 0)
140. Andrlík Petr HC Březina 0 (0 + 0)
141. Horáček Jan HC Březina 0 (0 + 0)
142. Svoboda Jiří SKP Policie 0 (0 + 0)
143. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0 (0 + 0)
144. Najman Tomáš HC Bradlec 0 (0 + 0)
145. Ráček Norbert HC KLEN 0 (0 + 0)
146. Hostinský Viktor HC KLEN 0 (0 + 0)
147. Nevosad Milan HC KLEN 0 (0 + 0)
148. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
149. Albrecht Tomáš HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
150. Ščepka Peter SKP Policie 0 (0 + 0)
151. Bělohlávek Jan HC V-COM Team 0 (0 + 0)
152. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 0 (0 + 0)
153. Procházka Jiří HC Bradlec 0 (0 + 0)
154. Fadrhonc Petr SKP Policie 0 (0 + 0)