LBD Mladá Boleslav 2016/2017


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty - hráči

Statistika trestných minut:
Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Řezáč Aleš HC Katusice 38
2. Hejtmánek Daniel HC V-COM MB 30
3. Houška Jan HC Allstars Benátky 30
4. Šnýdr Tomáš HC Allstars Benátky 29
5. Pospíšil Jan HC Březina 24
6. Suchý Martin HC KLEN 20
7. Šimek Daniel Odbory KOVO MB 16
8. Neugebauer Radek Tsunami Nymburk 16
9. Švejda Jakub Odbory KOVO MB 14
10. Vinkl Pavel HC V-COM MB 14
11. Petrtýl Petr Tsunami Nymburk 14
12. Duchek Ondřej HC Katusice 12
13. Šmíd Václav HC V-COM MB 12
14. Andelt Marek HC Březina 12
15. Mrázek Dušan Tsunami Nymburk 12
16. Hypša Michal HC Katusice 10
17. Tůma Aleš HC KLEN 10
18. Duřt Lukáš Tsunami Nymburk 10
19. Bartoň David HC KLEN 8
20. Hostinský Viktor HC KLEN 8
21. Píša Radek HC Katusice 8
22. Herman Martin Odbory KOVO MB 8
23. Kaulfus Tomáš HC Katusice 8
24. Bahník Lukáš HC Allstars Benátky 8
25. Pospíšil Petr HC Březina 8
26. Hybler Aleš HC Březina 8
27. Vochvest Jakub HC Bradlec 8
28. Kettner Martin HC V-COM MB 8
29. Majer Zdeněk HC Bradlec 8
30. Kredba Martin HC Allstars Benátky 6
31. Drahota Jiří HC KLEN 6
32. Kazda Jan HC Březina 6
33. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 6
34. Svoboda Jiří Odbory KOVO MB 6
35. Tutka Stanislav HC Březina 6
36. Kazda Petr HC Březina 6
37. Rys Jan HC Allstars Benátky 6
38. Hájek Jiří Tsunami Nymburk 4
39. Skalka Jakub HC KLEN 4
40. Petroušek Jan Tsunami Nymburk 4
41. Pšenička Jan Tsunami Nymburk 4
42. Andlt Jan HC KLEN 4
43. Štajner HC Bradlec 4
44. Kouřil Tomáš Tsunami Nymburk 4
45. Ševčík Stanislav Odbory KOVO MB 4
46. Bášti Ladislav Tsunami Nymburk 4
47. Andelt Milan HC Březina 4
48. Švejda Marek HC V-COM MB 4
49. Zápotocký Ondřej HC Bradlec 4
50. Boubín Václav HC Allstars Benátky 4
51. Šádek Daniel Odbory KOVO MB 4
52. Keltyčka HC KLEN 4
53. Kysela Daniel HC Bradlec 4
54. Maceška HC Březina 4
55. Bělohlávek Radek HC V-COM MB 4
56. Dvorský Pavel HC V-COM MB 4
57. France Pavel HC Bradlec 4
58. Drbout Petr HC Bradlec 4
59. Vaňousek Ondřej HC Allstars Benátky 4
60. Winter Michal Odbory KOVO MB 4
61. Krumpholc Petr HC Bradlec 2
62. Rychter Pavel HC Bradlec 2
63. Hostonský Marek Odbory KOVO MB 2
64. Semanco Radim Tsunami Nymburk 2
65. Poláček Libor HC Bradlec 2
66. Karli Pavel Odbory KOVO MB 2
67. Kabele Petr HC V-COM MB 2
68. Dušička Václav HC Bradlec 2
69. Řidka David Odbory KOVO MB 2
70. Antoš Josef HC Bradlec 2
71. Řidka Tomáš Odbory KOVO MB 2
72. Kovačík Jan ml. HC V-COM MB 2
73. Ševčík Jiří Odbory KOVO MB 2
74. Hájek Václav HC V-COM MB 2
75. Prokop Martin HC KLEN 2
76. Kohout Ondřej HC Březina 2
77. Plavnický Radek HC V-COM MB 2
78. Podzimek Jan Odbory KOVO MB 2
79. Král Filip HC Allstars Benátky 2
80. Boháč Daniel HC Bradlec 2
81. Vaněk Pavel HC Allstars Benátky 2
82. Zápotočný Vítek Tsunami Nymburk 2
83. Čech Jiří Tsunami Nymburk 2
84. Pravda Petr HC V-COM MB 2
85. Salaquarda Luboš HC Katusice 2
86. Říha Marek Tsunami Nymburk 2
87. Slabý Jiří HC Katusice 2
88. Žemlička Petr Odbory KOVO MB 2
89. Bezděk Jan HC Allstars Benátky 2
90. Zbíral HC KLEN 2
91. Zeman Přemysl HC Katusice 2
92. Vraný Lukáš HC Allstars Benátky 2
93. Kovačík Jan st. Odbory KOVO MB 2
94. Micka Marek HC Allstars Benátky 2
95. Bělohlávek Jan HC Katusice 2
96. Jurča Petr HC V-COM MB 0
97. Horinek Martin HC V-COM MB 0
98. Krejčí Petr HC Březina 0
99. Meruňka Luboš HC Březina 0
100. Svatoň HC Allstars Benátky 0
101. Škaloud HC KLEN 0
102. Sobotka Jan HC Březina 0
103. Ranovský HC Allstars Benátky 0
104. Srdínko David HC Březina 0
105. Chmelík Michal Odbory KOVO MB 0
106. Kačírek HC Bradlec 0
107. Kryštofek Petr Odbory KOVO MB 0
108. Vaníček Václav HC Březina 0
109. Burian Erik Odbory KOVO MB 0
110. Duchek Ondřej HC V-COM MB 0
111. Kopal Libor HC Březina 0
112. Vacík Vladimír Tsunami Nymburk 0
113. Štěpánek Ondřej Odbory KOVO MB 0
114. Zeman Václav HC Allstars Benátky 0
115. Křiváček Luboš ml. Odbory KOVO MB 0
116. Svoboda Jan HC Březina 0
117. Řezáč Miloš HC Katusice 0
118. Meňhart Marián HC KLEN 0
119. Kostelecký HC Allstars Benátky 0
120. Černý HC Březina 0
121. Hubínek Jiří HC Bradlec 0
122. Jahoda Jiří HC Bradlec 0
123. Novák Martin HC Bradlec 0
124. Kriško Ondřej HC Bradlec 0
125. Krumpholc Karel HC Bradlec 0
126. Šťastný HC Březina 0
127. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 0
128. Černý HC Katusice 0
129. Svoboda Dominik Odbory KOVO MB 0
130. Novotný Petr HC Bradlec 0
131. Kabáč Josef HC Březina 0
132. Hačecký Miroslav HC Allstars Benátky 0
133. Jelínek Michal 88 HC Březina 0
134. Král Václav HC V-COM MB 0
135. Jelínek Michal 78 HC Březina 0
136. Jadrníček Tomáš HC Březina 0
137. Charvát Ivan HC Březina 0
138. Pacovský Libor HC Bradlec 0
139. Fiřt Jiří HC Březina 0
140. Pácha Slavomír HC Bradlec 0
141. Sýkora Patrik HC V-COM MB 0
142. Jaroš Petr HC Allstars Benátky 0
143. Schulz Martin HC Katusice 0
144. Varečka Vratislav HC Bradlec 0
145. Ščuplov Oleg HC Bradlec 0
146. Konývka Petr HC Březina 0
147. Halasník Daniel HC Březina 0
148. Kořínek Štěpán Tsunami Nymburk 0
149. Horák Matěj HC KLEN 0
150. Halouska Aleš HC Katusice 0
151. Erychleb Radek HC Katusice 0
152. Hrdina Jan Tsunami Nymburk 0
153. Červinka František Tsunami Nymburk 0
154. Votava HC V-COM MB 0
155. Černý Jan Tsunami Nymburk 0
156. Trnka HC KLEN 0
157. Hodovník Václav Odbory KOVO MB 0
158. Hyka Tomáš HC Bradlec 0
159. Ráček Norbert HC KLEN 0
160. Moc Zdeněk Tsunami Nymburk 0
161. Klein Rostislav HC V-COM MB 0
162. Nováček Michal Tsunami Nymburk 0
163. Mach Vojtěch HC Katusice 0
164. Mach Jiří HC Katusice 0
165. Straňák Jakub Tsunami Nymburk 0
166. Drobný Jakub Tsunami Nymburk 0
167. Kozák Michal Tsunami Nymburk 0
168. Rudolf Jiří HC Březina 0
169. Šanda Michal Odbory KOVO MB 0
170. Hanzlík Marek Odbory KOVO MB 0
171. Šavrda Lukáš HC V-COM MB 0
172. Drahoš Martin HC V-COM MB 0
173. Peťura Marek Tsunami Nymburk 0
174. Rosůlek Josef Tsunami Nymburk 0
175. Vlach Tomáš Tsunami Nymburk 0
176. Kalma Ján HC Březina 0
177. Holý Tomáš HC V-COM MB 0
178. Bouček Petr HC KLEN 0
179. Novotný Václav HC Allstars Benátky 0
180. Adam Jiří HC Březina 0
181. Koštíř Jaroslav HC V-COM MB 0
182. Limr Marek HC V-COM MB 0
183. Masarčík Miroslav HC V-COM MB 0
184. Matějka Jaroslav HC V-COM MB 0
185. Blažek Petr HC Allstars Benátky 0
186. Přibyl Dušan HC V-COM MB 0
187. Sajdl Tomáš HC V-COM MB 0
188. Štrauch Ladislav HC V-COM MB 0
189. Štros Radek HC V-COM MB 0
190. Bláha Karel HC Allstars Benátky 0
191. Zedník Josef HC V-COM MB 0
192. Kolda Stanislav HC Katusice 0
193. Mašek Miroslav HC KLEN 0
194. Kabele Vlastimil HC V-COM MB 0
195. Sosna František HC KLEN 0
196. Najman David HC Bradlec 0
197. Prokop Michal HC KLEN 0
198. Svoboda Vítězslav HC V-COM MB 0
199. Andlt Martin HC KLEN 0
200. Nevosad Milan HC KLEN 0
201. Klaban Radek Tsunami Nymburk 0
202. Kerda Dušan HC KLEN 0
203. Heger Martin HC KLEN 0
204. Hartmann Lukáš HC KLEN 0
205. Filipi Robert HC KLEN 0
206. Novák Radek HC Katusice 0
207. Betka Roman Tsunami Nymburk 0
208. Nový ml. Vladimír HC KLEN 0