Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty po sezóně 2006/2007:

Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Pospíšil Jan HC Březina 57
2. Svoboda Jan HC KLEN B 47
3. Andlt Jiří HC KLEN B 30
4. Skalka Jakub HC KLEN B 27
5. Drašnar Petr HC BlueStars GRENT 26
6. Lender Otakar SD KOVO 26
7. Chmelík Michal HC BlueStars GRENT 24
8. Pospíšil Petr HC Březina 24
9. Andelt Marek HC Březina 22
10. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 20
11. Klein Rostislav HC Mixteam 18
12. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 16
13. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 16
14. Šlechta Libor HC TJ Sokol Pěnčín 16
15. Brückner Otakar HC Bradlec 16
16. Hejl Stanislav SKP Policie 14
17. Píša Radek HC Mixteam 14
18. Slánský Miroslav SD KOVO 14
19. Roubíček Jaroslav HC TJ Sokol Pěnčín 14
20. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 14
21. Špička Petr HC BlueStars GRENT 14
22. Hartmann Lukáš HC KLEN B 12
23. Pužman Jindřich SKP Policie 12
24. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 12
25. Bělohlávek Radek HC Mixteam 12
26. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 12
27. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 12
28. Jaroš Dušan HC Bradlec 12
29. Vítů František SD KOVO 12
30. Jurča Petr HC BlueStars GRENT 12
31. Malý Luboš HC SIRIUS Great 12
32. Karásek David HC TJ Sokol Pěnčín 12
33. Červínek Vojtěch HC Bradlec 10
34. Tvaroh Petr HC Březina 10
35. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 10
36. Charvát Ivan HC Březina 10
37. Fadrhonc Petr SKP Policie 10
38. Hlubuček Jan HC Bradlec 10
39. Procházka Martin HC Mixteam 10
40. Ševčík Jiří HC Bradlec 10
41. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 8
42. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 8
43. Sosna František HC KLEN B 8
44. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 8
45. Žambera Tomáš SD KOVO 8
46. Herman Martin HC SIRIUS Great 8
47. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 8
48. Babka Milan SKP Policie 8
49. Plavnický Radek HC Mixteam 8
50. Bečka Josef HC Březina 8
51. Sajdl Tomáš HC Mixteam 8
52. Grafek Petr HC Bradlec 6
53. Drahota Jiří HC KLEN B 6
54. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 6
55. Balík Antonín HC SIRIUS Great 6
56. Babák David HC Bradlec 6
57. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 6
58. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 6
59. Přibyl Dušan HC BlueStars GRENT 6
60. Brož Martin HC TJ Sokol Pěnčín 6
61. Štros Radek HC Mixteam 6
62. Novotný Petr HC Bradlec 6
63. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 6
64. Král Václav HC Mixteam 6
65. Krist Tomáš SD KOVO 6
66. Krumpholc Petr HC Bradlec 6
67. Plachetka Jaromír HC KLEN B 6
68. Hašlar Přemysl HC BlueStars GRENT 6
69. Mazánek Libor HC BlueStars GRENT 6
70. Kozderka Aleš HC TJ Sokol Pěnčín 6
71. Dvořák Roman HC BlueStars GRENT 4
72. Šedina Jan HC BlueStars GRENT 4
73. Novák Petr HC SIRIUS Great 4
74. Kozderka Michal HC TJ Sokol Pěnčín 4
75. Odcházel Luboš HC TJ Sokol Pěnčín 4
76. Oplt Tomáš HC TJ Sokol Pěnčín 4
77. Karli Pavel HC SIRIUS Great 4
78. Škréta Jindřich HC TJ Sokol Pěnčín 4
79. Řídka Tomáš SKP Policie 4
80. Bobek Jan HC SIRIUS Great 4
81. Vitula Pavel HC TJ Sokol Pěnčín 4
82. Hubínek Jiří HC Bradlec 4
83. Bečka David HC Březina 4
84. Svoboda Miroslav HC BlueStars GRENT 4
85. Hybler Aleš HC Březina 4
86. Koucký Martin HC Březina 4
87. Horák Martin HC Bradlec 4
88. Krejčí Petr HC Březina 4
89. Kapras Roman HC TJ Sokol Pěnčín 4
90. Švejda Marek HC BlueStars GRENT 4
91. Meruňka Luboš HC Březina 4
92. Laube Jan HC SIRIUS Great 4
93. Mařana Petr SKP Policie 4
94. Kovář Jaroslav SKP Policie 4
95. Pacovský Libor SD KOVO 4
96. Prchlík Karel SD KOVO 4
97. Macharčík Miroslav SD KOVO 4
98. Nový st. Vladimír HC KLEN B 4
99. Kunc Pavel SD KOVO 4
100. Petránek Jan HC KLEN B 4
101. Urban Tomáš HC Březina 4
102. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 2
103. Dvorský Pavel HC Mixteam 2
104. Červenka Martin HC Mixteam 2
105. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 2
106. Fanta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 2
107. Řídka David SKP Policie 2
108. Poláček Libor SKP Policie 2
109. Hloška Jan SKP Policie 2
110. Adamovský David HC BlueStars GRENT 2
111. Fadrhonc Milan HC BlueStars GRENT 2
112. Volf Václav SKP Policie 2
113. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 2
114. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 2
115. Novák Miroslav SKP Policie 2
116. Mann Karel HC Mixteam 2
117. Hájek Karel HC KLEN B 2
118. Kopal Libor HC Březina 2
119. Škorpil Vladimír HC Mixteam 2
120. Vaněk Roman SKP Policie 2
121. Pitel Mikuláš HC TJ Sokol Pěnčín 2
122. Vokurka Petr HC Mixteam 2
123. Rössler Norbert HC TJ Sokol Pěnčín 2
124. Krautwurst Jiří SKP Policie 2
125. Tichý Martin HC Březina 2
126. Šlechta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 2
127. Ščepka Henrich SKP Policie 2
128. Drbout Petr HC Bradlec 2
129. Šťastný Václav SD KOVO 2
130. Šorm Zdeněk SD KOVO 2
131. Macháček Zdeněk HC SIRIUS Great 2
132. Martínek Libor HC SIRIUS Great 2
133. Kaucký Lukáš HC KLEN B 2
134. Horák David HC KLEN B 2
135. Jecelín Jiří HC KLEN B 2
136. Krumpholc Karel HC KLEN B 2
137. Unger Dušan SD KOVO 2
138. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 2
139. Melichar Josef HC KLEN B 2
140. Majer Zdeněk HC Bradlec 2
141. Pácha Slavomír HC Bradlec 2
142. Sčuplov Oleg HC Bradlec 2
143. Šádek Daniel SKP Policie 2
144. Hain st. Ivo SD KOVO 2
145. Šmíd Milan HC Bradlec 2
146. Jaroš Michal HC Bradlec 0
147. Drbout Jiří HC Bradlec 0
148. Sluka Radek HC TJ Sokol Pěnčín 0
149. Balda Miroslav HC Bradlec 0
150. Linka Jakub HC TJ Sokol Pěnčín 0
151. Lahuta Petr HC TJ Sokol Pěnčín 0
152. Kovačík Jan SD KOVO 0
153. Černý František HC TJ Sokol Pěnčín 0
154. Koštíř Jaroslav HC Mixteam 0
155. Kerda Dušan SD KOVO 0
156. Bejvl Petr HC KLEN B 0
157. Novotný Pavel HC KLEN B 0
158. Kukačka Zdeněk HC KLEN B 0
159. Matějka Milan HC KLEN B 0
160. Kysela Daniel HC Bradlec 0
161. Gadlina Martin HC BlueStars GRENT 0
162. Holas Ondřej HC TJ Sokol Pěnčín 0
163. Varečka Vratislav HC Bradlec 0
164. Horák Roman HC TJ Sokol Pěnčín 0
165. Žofka Josef HC Bradlec 0
166. Mazánek Rostislav HC TJ Sokol Pěnčín 0
167. Ščepka Marian SKP Policie 0
168. Spalda Michal HC KLEN B 0
169. Vojtíšek Ladislav SD KOVO 0
170. Hercík Vladimír HC BlueStars GRENT 0
171. Kredba Jan SKP Policie 0
172. Masaryk Petr HC BlueStars GRENT 0
173. Müller David HC BlueStars GRENT 0
174. Picek Pavel HC BlueStars GRENT 0
175. Picek Roman HC BlueStars GRENT 0
176. Mašek Miroslav HC KLEN B 0
177. Bouček Petr HC KLEN B 0
178. Limr Marek HC Mixteam 0
179. Hampel Jaroslav HC SIRIUS Great 0
180. Zubko Jan HC Pivovar Svijany 0
181. Svoboda Jiří SD KOVO 0
182. Rylich Václav SD KOVO 0
183. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0
184. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 0
185. Beran Juraj SD KOVO 0
186. Hain ml. Ivo SD KOVO 0
187. Hradecký Michal SD KOVO 0
188. Oliva Jan SD KOVO 0
189. Baštář Petr HC KLEN B 0
190. Najberk Jakub SD KOVO 0
191. Žďánský Ondřej HC Mixteam 0
192. Zedník Josef HC Mixteam 0
193. Andelt Petr HC Březina 0
194. Vokurka Pavel HC Mixteam 0
195. Brhlík Marek HC Březina 0
196. Škorpil Štěpán HC Mixteam 0
197. Škorpil Jan HC Mixteam 0
198. Poupa Miroslav HC Mixteam 0
199. Havelka Josef HC BlueStars GRENT 0
200. Šlapák Milan HC Březina 0
201. Pelda Karel SKP Policie 0
202. Vach Martin HC Březina 0
203. Vaníček Václav HC Březina 0
204. Janeba Viktor HC Mixteam 0
205. Hájek Václav HC Mixteam 0
206. Kazda st. Petr HC Pivovar Svijany 0
207. Blažejovský Zdeněk HC Mixteam 0
208. Šimáček Vladislav SKP Policie 0
209. Rozkovec Martin SKP Policie 0
210. Škréta Martin HC TJ Sokol Pěnčín 0
211. Křivan Vladimír HC SIRIUS Great 0