Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty po sezóně 2007/2008:

Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Mucek Martin SKP Policie 67
2. Svoboda Jan HC KLEN B 47
3. Flekl Petr HC Březina 37
4. Krist Tomáš SD KOVO 35
5. Koucký Martin HC Březina 32
6. Šichta Jan HC Březina 29
7. Ščuplov Oleg HC Bradlec 29
8. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 24
9. Sosna František HC KLEN B 22
10. Pospíšil Petr HC Březina 20
11. Majer Zdeněk HC Bradlec 18
12. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 18
13. Mejzlík Milan HC Bradlec 18
14. Meruňka Luboš HC Březina 16
15. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 16
16. Ščepka Henrich SKP Policie 14
17. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 14
18. Slánský Miroslav SD KOVO 14
19. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 14
20. Ševčík Jiří HC Bradlec 14
21. Doubrava Miroslav HC Březina 14
22. Řídka David SKP Policie 12
23. Šťastný Václav SD KOVO 12
24. Krejčí Petr HC Březina 12
25. Jurča Petr HC Mixteam 12
26. Kovačík Jan SD KOVO 12
27. Pužman Jindřich SKP Policie 12
28. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 12
29. Baštář Petr HC KLEN B 10
30. Pospíšil Jan HC Březina 10
31. Tvaroh Petr HC Březina 10
32. Brückner Otakar HC Bradlec 10
33. Hubínek Jiří HC Bradlec 8
34. Jelínek Petr HC KLEN B 8
35. Herman Martin HC SIRIUS Great 8
36. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 8
37. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 8
38. Kunc Pavel SD KOVO 8
39. Sajdl Tomáš HC Mixteam 8
40. Bečka Josef HC Březina 8
41. Lender Otakar SD KOVO 8
42. Grafek Petr HC Bradlec 6
43. Babák David HC Bradlec 6
44. Dvorský Pavel HC Mixteam 6
45. Macháček Zdeněk HC SIRIUS Great 6
46. Koštíř Jaroslav HC Mixteam 6
47. Král Václav HC Mixteam 6
48. Píša Radek SD KOVO 6
49. Plavnický Radek HC Mixteam 6
50. Šeda Jiří HC SIRIUS Great 6
51. Andelt Marek HC Březina 6
52. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 6
53. Bobek Jan HC SIRIUS Great 6
54. Hybler Aleš HC Březina 6
55. Procházka Martin HC Mixteam 6
56. Salač Milan HC KLEN B 6
57. Kysela Daniel HC Bradlec 6
58. Řídka Tomáš SKP Policie 6
59. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 4
60. Prchlík Karel SD KOVO 4
61. Drbout Petr HC Bradlec 4
62. Šorm Zdeněk SD KOVO 4
63. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 4
64. Unger Dušan SD KOVO 4
65. Žambera Tomáš SD KOVO 4
66. Charvát Ivan HC Březina 4
67. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 4
68. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 4
69. Hartmann Lukáš HC KLEN B 4
70. Jaroš Dušan HC Bradlec 4
71. Martínek Libor HC SIRIUS Great 4
72. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 4
73. Malý Luboš HC SIRIUS Great 4
74. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 4
75. Hájek Karel HC KLEN B 4
76. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 4
77. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 4
78. Karli Pavel HC SIRIUS Great 4
79. Hain st. Ivo SD KOVO 4
80. Petránek Jan HC KLEN B 4
81. Fiřt Jiří HC Březina 4
82. Pelda Karel SKP Policie 4
83. Fadrhonc Petr SKP Policie 4
84. Kabele Petr HC Mixteam 4
85. Babka Milan SKP Policie 4
86. Václavík Hynek HC Březina 4
87. Procházka Vladimír SKP Policie 4
88. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 4
89. Bělohlávek Radek HC Mixteam 4
90. Škorpil Vladimír HC Mixteam 2
91. Švejda Marek HC Mixteam 2
92. Masarčík Miroslav SD KOVO 2
93. Přibyl Dušan HC Mixteam 2
94. Žofka Josef HC Bradlec 2
95. Hloška Jan SKP Policie 2
96. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 2
97. Šmíd Milan HC Bradlec 2
98. Zedník Josef HC Mixteam 2
99. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 2
100. Svoboda Jiří SD KOVO 2
101. Andlt Jiří HC KLEN B 2
102. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 2
103. Krautwurst Jiří SKP Policie 2
104. Ščepka Marian SKP Policie 2
105. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 2
106. Melichar Josef HC KLEN B 2
107. Mann Karel HC Mixteam 2
108. Baran Juraj HC KLEN B 2
109. Skalka Jakub HC KLEN B 2
110. Kredba Jan SKP Policie 2
111. Odložilík Pavel SKP Policie 2
112. Novotný Petr HC Bradlec 2
113. Drahota Jiří HC KLEN B 2
114. Hypša Michal SKP Policie 0
115. Nydrle Jiří HC KLEN B 0
116. Hejl Stanislav SKP Policie 0
117. Urban Tomáš HC Březina 0
118. Kopal Libor HC Březina 0
119. Plachetka Jaromír HC KLEN B 0
120. Mařana Petr SKP Policie 0
121. Říha Petr HC SIRIUS Great 0
122. Červínek Vojtěch HC Bradlec 0
123. Peterka Jaroslav HC KLEN B 0
124. Varečka Vratislav HC Bradlec 0
125. Brhlík Marek HC Březina 0
126. Bečka David HC Březina 0
127. Butaš Ferdinand SD KOVO 0
128. Jirásko Michal HC KLEN B 0
129. Borna Lukáš HC KLEN B 0
130. Jaroš Michal HC Bradlec 0
131. Krumpholc Petr HC Bradlec 0
132. Masarčík Eduard SD KOVO 0
133. Pácha Slavomír HC Bradlec 0
134. Šulc Jaroslav HC KLEN B 0
135. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 0
136. Hlubuček Jan HC Bradlec 0
137. Novák Miroslav SKP Policie 0
138. Laube Jan HC SIRIUS Great 0
139. Limr Marek HC Mixteam 0
140. Klein Rostislav HC Mixteam 0
141. Hájek Václav HC Mixteam 0
142. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0
143. Novák Petr HC SIRIUS Great 0
144. Škorpil Jan HC Mixteam 0
145. Poláček Libor SKP Policie 0
146. Škorpil Štěpán HC Mixteam 0
147. Hradecký Michal HC Bradlec 0
148. Kovář Jaroslav SKP Policie 0
149. Najberk Jakub SD KOVO 0
150. Rylich Václav SD KOVO 0
151. Nový st. Vladimír HC KLEN B 0
152. Vítů František SD KOVO 0
153. Mašek Miroslav HC KLEN B 0
154. Volf Václav SKP Policie 0
155. Zubko Jan HC Pivovar Svijany 0
156. Vaníček Václav HC Březina 0
157. Vaněk Roman SKP Policie 0
158. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0
159. Kerda Dušan SD KOVO 0
160. Kazda st. Petr HC Pivovar Svijany 0
161. Tichý Martin HC Březina 0
162. Poupa Miroslav HC Mixteam 0
163. Vokurka Petr HC Mixteam 0
164. Vach Martin HC Březina 0
165. Vokurka Pavel HC Mixteam 0
166. Hašlar Přemysl HC Mixteam 0
167. Havelka Josef HC KLEN B 0
168. Chmelík Michal HC Bradlec 0
169. Masaryk Petr HC KLEN B 0
170. Balík Antonín HC SIRIUS Great 0
171. Štros Radek HC Mixteam 0
172. Krumpholc Karel HC KLEN B 0