Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty po sezóně 2008/2009:

Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Kunc Pavel SD KOVO 56
2. Flekl Petr HC Březina 35
3. Andelt Marek HC Březina 34
4. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 16
5. Řídka Tomáš SKP Policie 14
6. Fiřt Jiří HC Březina 12
7. Sosna František HC KLEN B 10
8. Pospíšil Jan HC Březina 8
9. Kovačík Jan SD KOVO 8
10. Pospíšil Petr HC Březina 8
11. Václavík Hynek HC Březina 8
12. Herman Martin HC SIRIUS Great 8
13. Nový ml. Vladimír HC KLEN B 6
14. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 6
15. Babka Milan SKP Policie 6
16. Masarčík Miroslav SD KOVO 6
17. Krejčí Petr HC Březina 6
18. Nový st. Vladimír HC KLEN B 6
19. Bobek Jan HC SIRIUS Great 6
20. Lender Otakar SD KOVO 6
21. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 6
22. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 6
23. Karli Pavel HC SIRIUS Great 6
24. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 4
25. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 4
26. Slánský Miroslav SD KOVO 4
27. Pužman Jindřich SKP Policie 4
28. Drašnar Petr HC KLEN B 4
29. Hájek Karel HC KLEN B 4
30. Laube Jan HC SIRIUS Great 4
31. Jaroš Dušan SD KOVO 4
32. Hain st. Ivo SD KOVO 4
33. Kubec Jan HC Březina 4
34. Břicháček Petr HC KLEN B 4
35. Přibyl Dušan HC V-COM Team 4
36. Hypša Michal SKP Policie 4
37. Malý Luboš HC SIRIUS Great 4
38. Mařan Petr SKP Policie 4
39. Řídka David SKP Policie 4
40. Šorm Zdeněk SD KOVO 4
41. Pacovský Libor SD KOVO 4
42. Jurča Petr HC V-COM Team 4
43. Štros Radek HC V-COM Team 4
44. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 2
45. Klein Rostislav HC V-COM Team 2
46. Drahota Jiří HC KLEN B 2
47. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 2
48. Hašlar Přemysl HC V-COM Team 2
49. Svoboda Jiří SKP Policie 2
50. Svoboda Jan HC KLEN B 2
51. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 2
52. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 2
53. Šťastný Václav SD KOVO 2
54. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 2
55. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 2
56. Urban Tomáš HC Březina 2
57. Kopal Libor HC Březina 2
58. Svoboda Jan HC Březina 2
59. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 2
60. Vaněk Roman SKP Policie 2
61. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 2
62. Kerda Dušan SD KOVO 2
63. Hybler Aleš HC Březina 2
64. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 2
65. Procházka Martin HC V-COM Team 2
66. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 2
67. Píša Radek HC SIRIUS Great 2
68. Novotný Petr HC SIRIUS Great 2
69. Mucek Martin SKP Policie 2
70. Brhlík Marek HC Březina 0
71. Bečka Josef HC Březina 0
72. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 0
73. Křiváček Luboš SD KOVO 0
74. Švejda Marek HC V-COM Team 0
75. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0
76. Hloška Jan SKP Policie 0
77. Novák Petr HC SIRIUS Great 0
78. Ščuplov Oleg HC V-COM Team 0
79. Bečka David HC Březina 0
80. Charvát Ivan HC Březina 0
81. Koucký Martin HC Březina 0
82. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 0
83. Balík Antonín HC SIRIUS Great 0
84. Vach Martin HC Březina 0
85. Vaníček Václav HC Březina 0
86. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0
87. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 0
88. Chmelík Michal HC KLEN B 0
89. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 0
90. Melichar Josef HC KLEN B 0
91. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 0
92. Adamovský David HC KLEN B 0
93. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 0
94. Tvaroh Petr HC Březina 0
95. Šípek Jaroslav HC SIRIUS Great 0
96. Krautwurst Jiří SKP Policie 0
97. Ščepka Marian SKP Policie 0
98. Ščepka Henrich SKP Policie 0
99. Meruňka Luboš HC Březina 0
100. Šeda Jiří HC SIRIUS Great 0
101. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0
102. Jirásko Michal HC KLEN B 0
103. Šichta Jan HC Březina 0
104. Salač Milan HC KLEN B 0
105. Procházka Vladimír SKP Policie 0
106. Kabele Petr HC V-COM Team 0
107. Horák David HC KLEN B 0
108. Kabáč Josef HC Březina 0
109. Vokurka Petr HC V-COM Team 0
110. Kurzweil Petr SD KOVO 0
111. Marek Vladimír HC KLEN B 0
112. Svoboda Pavel HC KLEN B 0
113. Zapletal Josef HC KLEN B 0
114. Smutný Michal HC V-COM Team 0
115. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0
116. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 0
117. Kovačík ml. Jan SD KOVO 0
118. Bulíček Zdeněk SD KOVO 0
119. Švejda Jakub SD KOVO 0
120. Kostecký Lukáš SKP Policie 0
121. Doubrava Miroslav HC Březina 0
122. Kredba Jan SKP Policie 0
123. Krist Tomáš SD KOVO 0
124. Najberk Jakub SD KOVO 0
125. Prchlík Karel SD KOVO 0
126. Rylich Václav SD KOVO 0
127. Unger Dušan SD KOVO 0
128. Žambera Tomáš SD KOVO 0
129. Baštář Petr HC KLEN B 0
130. Hartmann Lukáš HC KLEN B 0
131. Hubínek Jiří SD KOVO 0
132. Mašek Miroslav HC KLEN B 0
133. Kalfiřt Luděk SKP Policie 0
134. Andlt Jiří HC KLEN B 0
135. Fadrhonc Petr SKP Policie 0
136. Zedník Josef HC V-COM Team 0
137. Novák Miroslav SKP Policie 0
138. Pelda Karel SKP Policie 0
139. Dvorský Pavel HC V-COM Team 0
140. Hájek Václav HC V-COM Team 0
141. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 0
142. Král Václav HC V-COM Team 0
143. Limr Marek HC V-COM Team 0
144. Mann Karel HC V-COM Team 0
145. Plavnický Radek HC V-COM Team 0
146. Škorpil Vladimír HC V-COM Team 0
147. Vokurka Pavel HC V-COM Team 0
148. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0
149. Skalka Jakub HC KLEN B 0