Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty po sezóně 2009/2010:

Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Krumpholc Petr HC Bradlec 10
2. Pelda Karel SKP Policie 10
3. Majer Zdeněk HC Bradlec 6
4. Lender Otakar SD KOVO 6
5. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 4
6. Drašnar Petr SKP Policie 4
7. Flekl Petr HC Březina 4
8. Král Václav HC V-COM Team 4
9. Andrlík Petr HC Březina 4
10. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 4
11. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 4
12. Drbout Petr HC Bradlec 4
13. Novotný Petr HC Bradlec 4
14. Hubínek Jiří HC Bradlec 4
15. Laube Jan HC SIRIUS Great 2
16. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 2
17. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 2
18. Drahota Jiří SD KOVO 2
19. Urban Tomáš HC Březina 2
20. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 2
21. Švejda Marek HC V-COM Team 2
22. Meruňka Luboš HC Březina 2
23. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 2
24. Hypša Michal SD KOVO 2
25. Kovačík Jan SD KOVO 2
26. Šorm Zdeněk SD KOVO 2
27. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 2
28. Kubec Jan HC Březina 2
29. Pospíšil Jan HC Březina 2
30. Krejčí Petr HC Březina 2
31. Ščepka Marian SKP Policie 2
32. Charvát Ivan HC Březina 2
33. Šťastný Václav SD KOVO 2
34. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 2
35. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 2
36. Žambera Tomáš SD KOVO 2
37. Štěp Jan HC SIRIUS Great 2
38. Krist Tomáš SD KOVO 2
39. Prchlík Karel SD KOVO 2
40. Krautwurst Jiří SKP Policie 2
41. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 2
42. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 0
43. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 0
44. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 0
45. Bobek Jan HC SIRIUS Great 0
46. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 0
47. Herman Martin HC SIRIUS Great 0
48. Karli Pavel HC SIRIUS Great 0
49. Malý Luboš HC SIRIUS Great 0
50. Novák Petr HC SIRIUS Great 0
51. Rylich Václav SD KOVO 0
52. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0
53. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 0
54. Hain st. Ivo SD KOVO 0
55. Pacovský Libor SD KOVO 0
56. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 0
57. Kopal Libor HC Březina 0
58. Grafek Petr HC Bradlec 0
59. Jaroš Dušan HC Bradlec 0
60. Jaroš Michal HC Bradlec 0
61. Kysela Daniel HC Bradlec 0
62. Pácha Slavomír HC Bradlec 0
63. Ščuplov Oleg HC Bradlec 0
64. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 0
65. Varečka Vratislav HC Bradlec 0
66. Žofka Josef HC Bradlec 0
67. Hloška Jan SKP Policie 0
68. Karásek David HC Pivovar Svijany 0
69. Andelt Marek HC Březina 0
70. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 0
71. Hybler Aleš HC Březina 0
72. Přibyl Dušan HC V-COM Team 0
73. Pospíšil Petr HC Březina 0
74. Tvaroh Petr HC Březina 0
75. Vaníček Václav HC Březina 0
76. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0
77. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 0
78. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 0
79. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 0
80. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 0
81. Svoboda Jan SKP Policie 0
82. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 0
83. Slánský Miroslav SD KOVO 0
84. Hašlar Přemysl HC V-COM Team 0
85. Bečka David HC Březina 0
86. Pavlíček Vojtěch HC SIRIUS Great 0
87. Peprný Richard SD KOVO 0
88. Antoš Josef HC Bradlec 0
89. Ráček Roman SKP Policie 0
90. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 0
91. Javůrek Pavel HC Bradlec 0
92. Horák David SKP Policie 0
93. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 0
94. Rychter Pavel HC Bradlec 0
95. Kalfiřt Luděk SKP Policie 0
96. Kovačík ml. Jan SD KOVO 0
97. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 0
98. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0
99. Smutný Michal HC V-COM Team 0
100. Zapletal Josef SKP Policie 0
101. Dostál Jan HC Bradlec 0
102. Najman Tomáš HC Bradlec 0
103. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 0
104. Váňa Stanislav SKP Policie 0
105. Himšal Jakub SKP Policie 0
106. Kolda Stanislav SD KOVO 0
107. Vaněk Radim SD KOVO 0
108. Hradiský Jaroslav SD KOVO 0
109. Matuška Michal HC Bradlec 0
110. Konývka Petr HC Březina 0
111. Slapnička Libor SKP Policie 0
112. Klaban Miloslav HC Bradlec 0
113. Vochvest Jakub HC Bradlec 0
114. Pylner Roman HC SIRIUS Great 0
115. Cafourek David HC SIRIUS Great 0
116. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 0
117. Doubrava Miroslav HC Březina 0
118. Matějka Jaroslav HC Březina 0
119. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 0
120. Svoboda Jan HC Březina 0
121. Plavnický Radek HC V-COM Team 0
122. Mann Karel HC V-COM Team 0
123. Limr Marek HC V-COM Team 0
124. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 0
125. Klein Rostislav HC V-COM Team 0
126. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 0
127. Dvorský Pavel HC V-COM Team 0
128. Škorpil Jan HC V-COM Team 0
129. Fadrhonc Petr SKP Policie 0
130. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0
131. Krumpholc Karel HC Bradlec 0
132. Babák David HC Bradlec 0
133. Baštář Petr SKP Policie 0
134. Unger Dušan SD KOVO 0
135. Hájek Václav HC V-COM Team 0
136. Kunc Pavel SD KOVO 0
137. Svoboda Jiří SD KOVO 0
138. Kabele Petr HC V-COM Team 0
139. Fiřt Jiří HC Březina 0
140. Václavík Hynek HC Březina 0
141. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0
142. Ščepka Henrich SKP Policie 0
143. Procházka Martin HC V-COM Team 0
144. Jurča Petr HC V-COM Team 0
145. Kabáč Josef HC Březina 0
146. Vaněk Roman SKP Policie 0
147. Kerda Dušan SD KOVO 0
148. Zedník Josef HC V-COM Team 0
149. Štros Radek HC V-COM Team 0
150. Škorpil Vladimír HC V-COM Team 0
151. Škorpil Štěpán HC V-COM Team 0
152. Masarčík Miroslav SD KOVO 0