Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2010/2011


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty po sezóně 2010/2011:

Statistika trestných minut:
Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 77
2. Majer Zdeněk HC Bradlec 42
3. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 39
4. Andlt Jan HC KLEN 37
5. Hain st. Ivo SD KOVO 36
6. Klaban Miloslav HC Bradlec 34
7. Fiřt Jiří HC Březina 33
8. Andlt Martin HC KLEN 31
9. Matějka Jaroslav HC V-COM Team 29
10. Ščuplov Oleg HC Bradlec 29
11. Andelt Marek HC Březina 26
12. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 26
13. Vochvest Jakub HC Bradlec 25
14. Pospíšil Jan HC Březina 22
15. Bobek Jan HC SIRIUS Great 18
16. Kubec Jan HC Březina 18
17. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 18
18. Pospíšil Petr HC Březina 16
19. Nový ml. Vladimír HC KLEN 16
20. Antoš Josef HC Bradlec 16
21. Sosna František HC KLEN 16
22. Jurča Petr HC V-COM Team 16
23. Charvát Ivan HC Březina 14
24. Lender Otakar SD KOVO 14
25. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 14
26. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 14
27. Najberk Jakub SKP Policie 12
28. Švejda Marek HC V-COM Team 12
29. Nosek Jan SKP Policie 12
30. Urban Tomáš HC Březina 12
31. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 12
32. Konývka Petr HC Březina 12
33. Prokop Martin HC KLEN 12
34. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 10
35. Skalka Jakub HC KLEN 10
36. Drbout Petr HC Bradlec 10
37. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 10
38. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 10
39. Kalfiřt Luděk SKP Policie 10
40. Hartmann Lukáš HC KLEN 10
41. Zedník Josef HC V-COM Team 8
42. Ščepka Marian SKP Policie 8
43. Karli Pavel HC SIRIUS Great 8
44. Kolda Stanislav SD KOVO 8
45. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 8
46. Plavnický Radek HC V-COM Team 6
47. Krejčí Petr HC Březina 6
48. Andrlík Petr HC Březina 6
49. Šťastný Václav SD KOVO 6
50. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 6
51. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 6
52. Varečka Vratislav HC Bradlec 6
53. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 6
54. Malý Luboš HC SIRIUS Great 6
55. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 6
56. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 6
57. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 6
58. Pacovský Libor SD KOVO 4
59. Mann Karel HC V-COM Team 4
60. Váňa Tomáš SKP Policie 4
61. Prchlík Karel SD KOVO 4
62. Král Václav HC V-COM Team 4
63. Krist Tomáš SD KOVO 4
64. Šorm Zdeněk SD KOVO 4
65. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 4
66. Baštář Petr SKP Policie 4
67. Fadrhonc Petr SKP Policie 4
68. Krumpholc Petr HC Bradlec 4
69. Kopal Libor HC Březina 4
70. Mašek Miroslav HC KLEN 4
71. Drahota Jiří HC KLEN 4
72. Svoboda Jiří SD KOVO 4
73. Prokop Michal HC KLEN 4
74. Rychter Pavel HC Bradlec 4
75. Dvorský Pavel HC V-COM Team 4
76. Bartoň David HC KLEN 4
77. Masarčík Miroslav SD KOVO 4
78. Svoboda Jan HC Březina 4
79. Meruňka Luboš HC Březina 4
80. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 4
81. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 2
82. Hubínek Jiří HC Bradlec 2
83. Štěp Jan HC SIRIUS Great 2
84. Drašnar Petr SKP Policie 2
85. Bouček Petr HC KLEN 2
86. Přibyl Dušan HC V-COM Team 2
87. Karásek David HC Pivovar Svijany 2
88. Hloška Jan SKP Policie 2
89. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 2
90. Herman Martin HC SIRIUS Great 2
91. Novotný Petr HC Bradlec 2
92. Slánský Miroslav SD KOVO 2
93. Pácha Slavomír HC Bradlec 2
94. Kysela Daniel HC Bradlec 2
95. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 2
96. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 2
97. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 2
98. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 2
99. Krautwurst Jiří SKP Policie 2
100. Hostinský Viktor HC KLEN 2
101. Peprný Richard SD KOVO 2
102. Kabele Petr HC V-COM Team 2
103. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 2
104. Pylner Roman HC SIRIUS Great 2
105. Heger Martin HC KLEN 2
106. Ráček Roman SKP Policie 2
107. Nevosad Milan HC KLEN 2
108. Kunc Pavel SD KOVO 2
109. Klein Rostislav HC V-COM Team 2
110. Albrecht Tomáš HC Pivovar Svijany 2
111. Hirnšal Jakub SKP Policie 2
112. Dostál Jan HC Bradlec 2
113. Pelda Karel SKP Policie 2
114. Slapnička Libor SKP Policie 2
115. Kabáč Josef HC Březina 2
116. Váňa Stanislav SKP Policie 0
117. Tvaroh Petr HC Březina 0
118. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 0
119. Filipi Robert HC KLEN 0
120. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 0
121. Javůrek Pavel HC Bradlec 0
122. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 0
123. Vaníček Václav HC Březina 0
124. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0
125. Hybler Aleš HC Březina 0
126. Bečka David HC Březina 0
127. Ráček Norbert HC KLEN 0
128. Smutný Michal HC V-COM Team 0
129. Žofka Josef HC Bradlec 0
130. Suchý Martin HC KLEN 0
131. Cafourek David HC SIRIUS Great 0
132. Micka Marek SKP Policie 0
133. Šembera Jan HC Bradlec 0
134. Slavík Martin HC Bradlec 0
135. Jaroš Michal HC Bradlec 0
136. Jaroš Dušan HC Bradlec 0
137. Kozub Ondřej SD KOVO 0
138. Najman Tomáš HC Bradlec 0
139. Rylich Václav SD KOVO 0
140. Kovačík ml. Jan SD KOVO 0
141. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0
142. Kerda Dušan HC KLEN 0
143. Laube Jan HC SIRIUS Great 0
144. Štros Radek HC V-COM Team 0
145. Škorpil Vladimír HC V-COM Team 0
146. Novák Petr HC SIRIUS Great 0
147. Procházka Martin HC V-COM Team 0
148. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0
149. Limr Marek HC V-COM Team 0
150. Kužel Jaroslav HC V-COM Team 0
151. Unger Dušan SD KOVO 0
152. Žambera Tomáš SD KOVO 0
153. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 0
154. Krumpholc Karel HC Bradlec 0
155. Škorpil Štěpán HC V-COM Team 0
156. Hypša Michal SD KOVO 0
157. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 0
158. Hájek Václav HC V-COM Team 0
159. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0
160. Horák David SKP Policie 0
161. Zapletal Josef SKP Policie 0
162. Hašlar Přemysl HC V-COM Team 0
163. Vaněk Roman SKP Policie 0
164. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 0
165. Meňhart Marián HC SIRIUS Great 0
166. Flekl Petr HC Březina 0
167. Václavík Hynek HC Březina 0
168. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0
169. Mařan Petr SKP Policie 0
170. Kovačík Jan SD KOVO 0
171. Ščepka Henrich SKP Policie 0
172. Doubrava Miroslav HC Březina 0