Liga Amaterského Hokeje Mladá Boleslav 2011/2012


MENU
Aktuality
Výsledky a rozlosování
Tabulka
Kanadské bodování
Trestné minuty
Statistika gólmanů
Připomínky a komentáře
Pravidla + download
Archiv výsledků

Týmy
HC BRADLEC
HC BŘEZINA
Odbory KOVO MB
HC V-COM TEAM
HC KLEN
TSUNAMI NYMBURK
HC Allstars Benátky
HC Katusice


Zadejte váš e-mail:

...chceteli dostavat avíza a informace automaticky na e-mail.


Odkazy
Rozpis ledů SARA

Trestné minuty po sezóně 2011/2012:

Statistika trestných minut:
Poř. Jméno hráče Tým Trestné minuty
1. Najberk Jakub SKP Policie 31
2. Kabáč Josef HC Březina 27
3. Kolda Stanislav SKP Policie 25
4. Konývka Petr HC Březina 8
5. Ouzký Marek HC SIRIUS Great 6
6. Prokop Michal HC KLEN 4
7. Šmucr Jiří HC Pivovar Svijany 4
8. Chmelík Michal HC SIRIUS Great 4
9. Rychter Pavel HC Bradlec 4
10. Skalka Jakub HC KLEN 4
11. Albrecht Tomáš HC Pivovar Svijany 4
12. Plechatý Jiří HC Pivovar Svijany 2
13. Kopal Libor HC Březina 2
14. Poláček Libor HC Bradlec 2
15. Krejčí Petr HC Březina 2
16. Pospíšil Jan HC Březina 2
17. Bělohlávek Radek HC V-COM Team 2
18. Hájek Václav HC V-COM Team 2
19. Kazda Jan HC Pivovar Svijany 2
20. Kazda Petr HC Pivovar Svijany 2
21. Ščepka Marian SKP Policie 2
22. Sajdl Tomáš HC V-COM Team 2
23. Herman Martin HC SIRIUS Great 2
24. Roubíček Jaroslav HC Pivovar Svijany 2
25. Charvát Ivan HC Březina 2
26. Groh Jiří HC Pivovar Svijany 2
27. Masarčík Miroslav HC V-COM Team 2
28. Jurča Petr HC V-COM Team 2
29. Švejda Marek HC V-COM Team 2
30. Cidlinský Tomáš HC SIRIUS Great 2
31. Karli Pavel HC SIRIUS Great 2
32. Kubec Jan HC Březina 2
33. Hubínek Jiří HC Bradlec 2
34. Krumpholc Petr HC Bradlec 2
35. Váňa Tomáš SKP Policie 2
36. Prokop Martin HC KLEN 2
37. Andlt Martin HC KLEN 2
38. Duchek Ondřej HC V-COM Team 2
39. Vochvest Jakub HC Bradlec 2
40. Novák Martin SKP Policie 2
41. Hybler Aleš HC Březina 2
42. Horák Martin HC SIRIUS Great 2
43. Štrauch Ladislav HC V-COM Team 2
44. Štěp Jan HC SIRIUS Great 2
45. Kysela Daniel HC Bradlec 0
46. Kopecký Václav HC SIRIUS Great 0
47. Bobek Jan HC SIRIUS Great 0
48. Hruška Jiří HC SIRIUS Great 0
49. Bína Tomáš HC SIRIUS Great 0
50. Malý Luboš HC SIRIUS Great 0
51. Mašek Vladimír HC SIRIUS Great 0
52. Majer Zdeněk HC Bradlec 0
53. Štěpánek Ondřej HC SIRIUS Great 0
54. Krist Tomáš SKP Policie 0
55. Jaroš Dušan HC Bradlec 0
56. Svoboda Jiří SKP Policie 0
57. Baštář Petr SKP Policie 0
58. Bouček Petr HC KLEN 0
59. Drahota Jiří HC KLEN 0
60. Svoboda Jiří HC SIRIUS Great 0
61. Malý Lukáš HC Pivovar Svijany 0
62. Bečka David HC Březina 0
63. Andelt Marek HC Březina 0
64. Pospíšil Petr HC Březina 0
65. Tvaroh Petr HC Březina 0
66. Vaníček Václav HC Březina 0
67. Bubák Zdeněk HC Pivovar Svijany 0
68. Burjánek Jaroslav HC Pivovar Svijany 0
69. Karásek David HC Pivovar Svijany 0
70. Hartmann Lukáš HC KLEN 0
71. Hloška Jan SKP Policie 0
72. Pácha Slavomír HC Bradlec 0
73. Machačný Václav HC Pivovar Svijany 0
74. Novotný Petr HC Bradlec 0
75. Pecka Josef HC Pivovar Svijany 0
76. Perger Tomáš HC Pivovar Svijany 0
77. Varečka Vratislav HC Bradlec 0
78. Ševčík Jiří HC SIRIUS Great 0
79. Vágenknecht Tomáš HC Pivovar Svijany 0
80. Drašnar Petr SKP Policie 0
81. Ščuplov Oleg HC Bradlec 0
82. Přibyl Dušan HC V-COM Team 0
83. Svoboda Miroslav HC SIRIUS Great 0
84. Dědek Miloš HC Pivovar Svijany 0
85. Žofka Josef HC Bradlec 0
86. Andrlík Petr HC Březina 0
87. Dvorský Pavel HC V-COM Team 0
88. Slapnička Libor SKP Policie 0
89. Hirnšal Jakub SKP Policie 0
90. Nosek Jan SKP Policie 0
91. Matějka Jaroslav HC V-COM Team 0
92. Klaban Miloslav HC Bradlec 0
93. Kabele Vlastimil HC V-COM Team 0
94. Najman Tomáš HC Bradlec 0
95. Dostál Jan HC Bradlec 0
96. Ševčík Stanislav HC SIRIUS Great 0
97. Kalfiřt Luděk SKP Policie 0
98. Bulíček Zdeněk HC Bradlec 0
99. Kovačík ml. Jan HC Bradlec 0
100. Bobek ml. Jan HC SIRIUS Great 0
101. Ráček Roman SKP Policie 0
102. Suchý Martin HC KLEN 0
103. Horáček Jan HC Březina 0
104. Procházka Jiří HC Bradlec 0
105. Hanzlík Marek HC Bradlec 0
106. Ščepka Peter SKP Policie 0
107. Kvaizar Svatopluk HC Bradlec 0
108. Hájek Tomáš HC V-COM Team 0
109. Pylner Roman HC SIRIUS Great 0
110. Doubrava Miroslav HC Březina 0
111. Nevosad Milan HC KLEN 0
112. Hostinský Viktor HC KLEN 0
113. Heger Martin HC KLEN 0
114. Filipi Robert HC KLEN 0
115. Bartoň David HC KLEN 0
116. Ráček Norbert HC KLEN 0
117. Antoš Josef HC Bradlec 0
118. Klein Rostislav HC V-COM Team 0
119. Štros Radek HC V-COM Team 0
120. Plavnický Radek HC V-COM Team 0
121. Mann Karel HC V-COM Team 0
122. Limr Marek HC V-COM Team 0
123. Král Václav HC V-COM Team 0
124. Sztymon Jan HC Pivovar Svijany 0
125. Segla Jan HC V-COM Team 0
126. Kerda Dušan HC KLEN 0
127. Drbout Petr HC Bradlec 0
128. Pelda Karel SKP Policie 0
129. Fadrhonc Petr SKP Policie 0
130. Sosna František HC KLEN 0
131. Nový ml. Vladimír HC KLEN 0
132. Mašek Miroslav HC KLEN 0
133. Koštíř Jaroslav HC V-COM Team 0
134. Meruňka Luboš HC Březina 0
135. Krumpholc Karel HC Bradlec 0
136. Kabele Petr HC V-COM Team 0
137. Flekl Petr HC Březina 0
138. Fiřt Jiří HC Březina 0
139. Václavík Hynek HC Březina 0
140. Machačný Tomáš HC Pivovar Svijany 0
141. Zedník Josef HC V-COM Team 0
142. Mařan Petr SKP Policie 0
143. Laube Jan HC SIRIUS Great 0
144. Urban Tomáš HC Březina 0
145. Ščepka Henrich SKP Policie 0
146. Vaněk Roman SKP Policie 0
147. Krautwurst Jiří SKP Policie 0
148. Andlt Jan HC KLEN 0
149. Svoboda Jan HC Březina 0
150. Sladký Jan HC Pivovar Svijany 0